• Antikoncepcia po interupcii

    Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu.
    Ide o to že 22.12.2022 som bola na interupcii. (Zákrok bol vykonaný v 7. týždni tehotenstva.)
    Po zákroku mi povedali že menštruácia by mala byť po približne 6. týždňov od zákroku.
    10.1.2023 som však začala užívať antikoncepciu (Novynette), 29.1.2023 to bude 20 dní čo ju užívam.

    Keďže 2.2.2023 je to už 6 týždňov po interupčnom zákroku tak neviem či mám prejsť na ďalšie balenie antikoncepcie alebo ju mám vysadiť do doby kedy budem mať menzes.

    Neviem si s tým rady, tak naozaj budem veľmi vďačná za Vašu odpoveď.
    Vopred ĎAKUJEM.

    Dobrý deň,
    hormonálna antikoncepcia posunula menštruáciu, takže ju dostanete až keď ukončíte balenie. Doberte balenie, spravte pauzu podľa návodu a začnite ďalšie.