Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Snažilky

anonym, 07.10.2009 20:20

Správa

Dobrý večer potrebovala by som poradiť.
Užívala som antikoncepčné tabletky po narodení môjho syna.Ked že má už 7 rokou rozhodli sme sa pre druhé bábetko.Mám niejakú šancu otehotnieť hned po dobratí antikoncepcie alebo nám to bude trvať dlkší čas.Prosím o radu.

 • sandras
  07.10.2009, 20:33

  Iva, samozrejme máš šancu otehotnieť aj hned po dobratí antikoncepcie, ale odporúča sa 2-3 mesiace počkať:wink:  Ja som po vysadení antikoncepcie otehotnela po 8 mesiacoch od začiatku snaženia. Kamoška ostala tehotná po 3 mesiacoch... takže to je individuálne, závisí zdravotného stavu, aj od šťastia. Držím palce;-)

 • marianna2
  08.10.2009, 09:22

  Ja som brala antikoncepciu 7 rokov a kedže sme chceli tretie bábo, tiež som sa bola informovať, ako dlho treba čakať.Lekárka mi povedala, že netreba, dnes sú už tabletky na takej úrovni, že možeš otehotnieť hneď.A predstav si, mne sa to podarilo hneď prvý mesiac.;-) Normálne som nechápala...A dnes už máme dom trojtýždňovú zdravú Lindušku.Takže držím palce...

 • lumasa
  08.10.2009, 11:42

  Ahoj, prvý krát som brala antikoncepciu 3 roky, a napriek úplnému zdraviu mňa i manžela som otehotnela po 1,5 roku. druhý krát som brala antikoncepciu rok a pol a teraz v júni som ju vysadila a stále nič. takže ja sa tým začnem zaoberať až po roku skúšania od vysadenia. U každej je to individuálne. Ale dúfam, že to bude čím skôr. držím palce.

 • sandras
  08.10.2009, 14:19

  lumasa, možno by si mala problem, aj keby si HAK nikdy nebrala ... vela párov má problem s otehotnením, aj ked su obaja zdraví, je to podľa mňa aj v psychike.

  Ja som pri druhom bábätku strašne CHCELA byť tehotná a nedarilo sa. Ked som to vypustila potom z hlavy, mala som iné starosti, bola som tehotná behom mesiaca:D

+ -
Príspevkov: 4