Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Žilinský kraj

anonym, 20.03.2008 19:50

Vymazany

Prispevok bol vymazany

 • anonym
  22.01.2011, 09:23

 • anonym
  24.01.2011, 00:00

  Niekto si robí reklamu?
  Neodporúčam, p.Alena Krištofíková nemá skoro žiadnu prax, rýchlo urobený kurz a nič viac. NERISKUJTE!!!
  Nemá skúsenosti a hlavne s tak malymi detmi, od 6 mesiacov, ozaj len tápa čo robiť a ako. NEODPORUCAM

 • anonym
  24.01.2011, 06:54  presne tak, k tomu si prirátajte premrštenú cenu kurzu, o skoro 20€ drahšie ako v Žiline!!!

   

 • anonym
  25.01.2011, 23:03

  Odkaz pre anonyma na kritiku práce pani Alenky Krištofíkovej: žijeme v demokracii a nikto vás nenúti navštevovať kurzy pod vedením pani Alenky, kľudne plávajte v Žiline, kde je to lacnejšie alebo kdekoľvek inde, ale neposudzujte pokiaľ nemáte osobnú skúsenosť, čo predpokladám, že nemáte. Ja som bola aj so svojou 6mesačnou dcérkou na jej hodine a boli sme veľmi spokojné a to už mám za sebou 2roky odplávané so staršou dcérkou v Trinci pod vedením skúsených inštruktoriek.

 • anonym
  03.02.2011, 11:26

  máte pravdu,naštastie nemusím navštevovať tento jej kurz.
  A skúsenosť? Viem čo robila, viem ako, aj teraz , tak ju tam ani navštíviť nemusím.
  Taky ludia, hrrrrr do všetkého a nič poriadne, to mi stačí a nepotrebujem testovať svoje dieťa v jej rukách. Necham to na vás
  Pre mna pani Krištofíková  - má  daleko od pojmu tréner,inštruktor, na to majú právo ludia ktorý to robia hlavne so skúsenostami, a to sa nedá tu pobedať.
  Kde prosím Vás a kolko praxovala?????pár hodín v trinci????

 • Moncaa
  08.02.2011, 15:52

  uf, ale ste sa do Alenky teda obuli....Ja navštevujem teraz kurz v KNM , ale zatiaĺ si nedovolím nejak hodnotiť, lebo Alenku zastupovala iná inštruktorka, s ktorou sme boli maximálne spokojné, žiaľ mi vypadlo jej meno, ale fakt bola super . Priestory sú tam veľmi pekné, perfektná je aj herňa s množstvom hračiek, kde sa dá stráviť čas po plávaní a človek sa nemusí nikde ponáhľať . Cena je určite nižšia ako v Za, ale musí sa rátať , že treba dokúpiť čiapku na plávanie + okuliare / tu sa ponárajú aj mamičky, nielen deti :tongue: / + neoprénové plieky na plávanie za ca 10 Eur / ale táto položka sa pri dlhšom plávaní oplatí , lebo netreba kupovať jednorázovky do vody.
  Deti so ZTP ale zľavu nemajú , v za majú.

 • ykusernamer94
  02.10.2011, 07:03

  Türkiye'de Lens ve Gözlük kullanimi ve satisi anlayisini degistirmek, en kolay ve en ekonomik sekilde ürünleri ulastirmak için 2002 senesinde Medist Saglik Hizmetleri çatisi altinda kurulmustur.
  Lensomani.com sitesi olarak sektörde büyümek ve müsteri hizmetini daha yüksek seviyelere getirmek isteyen firmalara da bu anlamda öncülük etmistir.
  Göz hastaliklari uzmani doktoru ile Canli Destek bölümünde siz degerli müsterilerimizin kafasindaki soru isaretlerini cevaplandirmayi bekliyoruz.
  Ekibimiz Lens ve Gözlük sektöründe kendini kanitlayamamis ürünleri satmamak konusunda kararlidir.Kalite anlayisimiz bu yoldan geçer.Bize güvenen siz degerli müsterilerimizin güvenini hiç bir zaman bosa çikarmayacagiz..?

  Renkli Lens Kontakt Lens Saydam Lens Torik (Astigmatik) Lens

 • SandraS
  29.05.2012, 20:38

+ -
Príspevkov: 2618