ZAPÁĽTE ISKRU VÁŠNE S NOVINKAMI OD AVONU

Avon | 12. február 2021
Attraction Desire
foto: Avon

Spoločnosť Avon Cosmetics - líder na trhu s vôňami aj tento rok prichádza s piatym prírastkom línie Attraction. Tentokrát to je Attraction Desire pre dámy a pánov.

Podmanivá sada je výsledkom výskumov a nadčasových inovácií. Je spojením túžby a vášne. Navyše prebudí všetky vaše zmysly.

Široká ponuka vôní na trhu môže byť častokrát metúca a preto nájsť tú správnu môže byť ťažšie, než sa zdá. Avon však nepoľavil ani tento rok a v tradícii Attraction pokračuje s bezkonkurenčným duom, ktoré vystihne váš štýl i osobnosť. Kolekcia plná túžby a vášne poteší noštek aj tých najostýchavejších z nás. Každý z nás určite aspoň raz v živote zažil „motýliky“ v bruchu pri pomyslení na milovanú polovičku. Podobné pocity vyvolávajú kontrastné i známe tóny v horúcich novinkách. 

Attraction Desire

V čom spočíva tajomstvo Attraction Desire?

Dve horúce vône – dámska a pánska – sú vytvorené, aby medzi vami opäť prebudili túžbu. Vzrušujúci akord „the fire“ s omamnými údenými čerešňami pomôže vašej vášni znovu prepuknúť a vaša túžba bude neuhasiteľná. 

Pre dámsku aj pánsku vôňu Attraction Desire boli inšpiráciou pocity nadšenia a túžby, ktoré všetci zažívame, keď sa nám podlamujú kolená pri pomyslení na nášho milenca či milenku,“ opisuje autorka samotných vôní, Gabriela Chelariu.

Attraction Desire for Her 

Dávka adrenalínu, energie a iskry. Srdce vône vyjadruje jemne drzý ženský pôvab pričom svojou nevídanou mocou podčiarkuje kúzlo, pre ktoré je milovaná. Vôňa spája vzácnu kombináciu šťavnatých čiernych čerešní a exotickej, sladkej zlatej ambry známej pre svoju výraznú vanilkovú arómu. Zážitok zintenzívňuje kráľovský sambakový jazmín.

 Attraction Desire

Attraction Desire for Him 

Zmyselná vôňa zrodená ako hra zvádzania. Vzrušujúca kombinácia šťavnatých čiernych čerešní prelínajúca sa s príjemnou zemitou ambrou. Arómu doplní a zafixuje olej z koreňov kosatca.

 Attraction Desire

Nebojte sa rozpáliť iskru vášne duom Attraction Desire

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

Všetky uvedené výrobky a sety sú dostupné na www.avon.sk alebo prostredníctvom vašej Avon Lady.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: