Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje AVON VOICES

Redakcia | 11. január 2011

Prvé celosvetové ONLINE hľadanie talentov, ktorého porotcami sú Fergie, Diane Warren, Natasha Bedingfield a Valeriya.

TLAČOVÁ SPRÁVA
Bratislava, 11.1. 2011

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje AVON VOICES – prvé celosvetové ONLINE hľadanie talentov, ktorého porotcami sú Fergie, Diane Warren, Natasha Bedingfield a Valeriya.

V súvislosti s tohtoročným 125. výročím svojho založenia predstavuje spoločnosť AVON Cosmetics program Avon Voices - prvé celosvetové online hľadanie talentovaných speváčok, nadaných skladateľov a skladateliek piesní, ktoré bude sprevádzať tento významný míľnik počas celého roku 2011. AVON vyzýva všetky AVON Ladies a AVON Gentlemen, ako aj všetkých svojich zákazníkov a priaznivcov z viac ako 60 krajín sveta, aby sa zapojili a vyhrali!

Porotcami v programe Avon Voices sú ikony svetového hudobného priemyslu: šesťnásobná držiteľka ocenenia Grammy Fergie; legendárna skladateľka Diane Warren; speváčka a skladateľka Natasha Bedingfield; a talentovaná ruská speváčka Valeriya. Vyvrcholením programu Avon Voices bude 200 postupujúcich, ktorí absolvujú profesionálnu prípravu a zmenu imidžu a nakoniec nahrajú svoje vlastné video. Cieľom Avon Voices je nájsť 2 najväčšie spevácke talenty – 1 víťazka bude z radov Avon Ladies a druhá z radov širokej verejnosti. Obe víťazky dostanú jedinečnú príležitosť nahrať svoj vlastný album. 

„AVON počas 125 rokov svojej existencie pomáha ženám plniť ich sny. Dnes chceme dať ich snom ďalší rozmer - aby ukázali svoj talent celému svetu a povedali mu príbeh prostredníctvom jedinečného programu Avon Voices,” povedala Andrea Jung, generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva spoločosti AVON Cosmetics. „AVON týmto oslávi nielen svoju minulosť a budúcnosť, oslávi aj ženskú krásu, inšpiráciu a fenomén zvaný hudba.”

V decembri bola spustená oficiálna internetová stránka www.avonvoices.com, ktorá už v tejto chvíli umožňuje registrovať sa a stať sa tak súčasťou celosvetovej komunity Avon Voices. Do Avon Voices sa môžete zapojiť tromi spôsobmi:

• SPIEVAJTE: V speve môžu súťažiť iba ženy. Zo zoznamu stanovených skladieb si vyberte skladbu, ktorú naspievajte a svoje video pridajte na internetovú stránku www.avonvoices.com do 13. 2. 2011.

 ZLOŽTE PIESEŇ: Ženy aj muži sa môžu zúčastniť online hľadania talentov v skladaní piesní, ktoré sú plné nádeje a optimizmu. Nahraté piesne pridajte na internetovú stránku www.avonvoices.com v termíne od 20.5. -1.7.2011.

• HLASUJTE: Každý sa môže stať „vyhľadávačom talentov“, ktorý vyzve, osloví svojich známych, priateľov, aby sa zapojili do Avon Voices. Zároveň po registrácií na internetovej stránke www.avonvoices.com môže hlasovať za svojich favoritov. Stránku môžete pravidelne navštevovať, sledovať najnovšie prihlásené talenty, diskutovať s vašimi priateľmi, Avon Ladies a zákazníkmi o vašich favoritoch. Funkcia hlasovania bude spustená 22.4. 2011, hlasovať sa bude v niekoľkých kolách. Hlasovanie je kombináciou online verejného hlasovania a hlasovania oficiálnych porotcov.

Ikony svetového hudobného biznisu ponúknu svoje odborné znalosti ako porotcovia.

Pre myšlienku Avon Voices sa AVONu podarilo nadchnúť viacero osobností svetového hudobného priemyslu. Sú nimi Fergie, Diane Warren, Natasha Bedingfield a Valeriya.

Ruku k dielu však priložia i Delta Goodrem, speváčka, ktorá sa pýši titulom „austrálska umelkyňa desaťročia“; David Pack, spevák, hudobný skladateľ a producent, držiteľ ocenenia Grammy; Sheila E., perkusionistka, taktiež nominovaná na ocenenie Grammy; a Maia, spevácka hviezda z Kolumbie.

„Som veľmi šťastná, že vďaka hudbe môžem žiť svoj sen. Poznám množstvo žien, ktoré snívajú o tom istom – že raz budú spievať pred davom ľudí. Teraz majú tú možnosť,“ uviedla Fergie. „Avon Voices je jedinečná možnosť pre ženy na celom svete ukázať, čo v nich je.”

 


Podporte Avon Foundation for Women stiahnutím piesne
Avon Voices nie je len o objavovaní nových talentov. Počas celej doby trvania programu bude možné stiahnuť si pieseň do počítača v digitálnej forme za symbolickú sumu, z ktorej výťažok poputuje na boj proti násiliu páchaného na ženách. Doteraz AVON celosvetovo vyzbieral viac ako 30 miliónov amerických dolárov na boj proti domácemu a rodovému násiliu, na vzdelávanie a prevenciu, ako aj na programy na pomoc obetiam násilia.

V tejto súvislosti bude začiatkom roka 2011 vydaný singel s názvom Until U Love U od Diane Warren a Davida Packa, a naspieva ju speváčka Valeriya. Singel bude k dispozícii na stiahnutie na stránke www.avonvoices.com.

Diane Warren bola takisto oslovená k zloženiu slávnostnej hymny na záver programu Avon Voices, ktorú zaspieva 10 finalistiek naživo počas výročného ceremoniálu Avon Foundation for Women na jeseň 2011 v americkom New York City.


Viac informácií o Avon Voices nájdete na oficiálnej stránke: http://www.avonvoices.com/, alebo na Facebooku (http://www.facebook.com/avonvoices) a Twitter (http://www.twitter.com/avonvoices).

 

 

O AVONe
AVON je celosvetovou vedúcou spoločnosťou v oblasti priameho predaja kozmetiky. AVON predáva svoje výrobky prostredníctvom takmer 5,5 milióna AVON Ladies a AVON Gentlemen vo viac ako 100 krajinách sveta. Produktové portfólio AVONu zahŕňa značky ako je Anew, Avon Color, Solutions, Planet Spa, Advance Techniques, Naturals a v spolupráci so svetovými módnymi domami a parfumérmi ponúka širokú škálu dámskych a pánskych vôní. Viac o AVONe nájdete na
www.avon.sk.

O Avon Foundation for Women
Avon Foundation for Women (AVON Nadácia pre ženy) je najväčšou firemnou filantropickou organizáciou zameranou na ženy na svete. Od jej vzniku v roku 1955 si plní záväzok zlepšovať životy žien a ich rodín. Za polstoročie svojho pôsobenia sa sústredila najmä na boj proti rakovine prsníka a boj proti domácemu násiliu. V roku 2010 poločnosť AVON venovala viac ako 800 miliónov amerických dolárov vo viac ako 50 krajinách sveta na pomoc ženám.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: