REITERS FINEST FAMILYHOTEL****S

Redakcia | 1. Apr 2014
REITERS FINEST FAMILYHOTEL****S

Jedinečný hotel pre rodiny s deťmi, ktorý v sebe spája luxus wellness hotelov a dokonalý all inclusive servis rodinných hotelových rezortov.  Majiteľ  Reiters Reserve Karl J. Reiter, sústreďuje svoju pozornosť  predovšetkým na pohodu a komfort  malých a veľkých hostí. 

Jedinečný hotel pre rodiny s deťmi v sebe spája luxus wellness hotelov a dokonalý all inclusive servis rodinných hotelových rezortov.  Majiteľ  Reiters Reserve  (ktorého súčasťou je aj detský hotel FINEST FAMILYHOTEL****)  Karl J. Reiter, sústreďuje svoju pozornosť  predovšetkým na pohodu a komfort  malých hostí. Medzi jednu z výnimočností  tohto skvelého hotela preto patrí aj oddelená  SPA zóna.  Deti majú teda k dispozícii svoj vlastný vodný svet, tzv. Kasimirs Waterworld s tromi bazénmi, šmýkačkami, tobogánom a bazénom pre bábätka . Dospelí si tak v tom svojom,  môžu  spokojne a nerušene užívať  kúpanie, saunovanie a relax.

Skúsený a uznávaný hoteliér  Karl J.Reiter, garantuje svojim hosťom prvotriedne  all inclusive služby aj v detskom klube: Kasimir´s Kids World.  Profesionalita a desaťročná skúsenosť zohratého, viacjazyčného tímu opatrovateliek a animátorov je zárukou spokojnosti rodičov i detí. Prím v baby klube hrá predovšetkým odborná a celodenná  starostlivosť o deti už od 6. mesiaca života.  V priestrannom interiérovom detskom teritóriu ( 2 000 m2) sa okrem množstva herní, nachádza aj telocvičňa, tanečná miestnosť , hotelové divadlo a samozrejme maskot(vodný byvol) Kazimír s priateľkou-myškou Lilly)

Vonkajší priestor pre deti zahŕňa okrem obrovského vodného sveta s tobogánmi a šmýkačkami, aj „osadu“ vikingov, farmársky dvor, mini zoo , detské golfové ihrisko a tenisovú halu. Súčasťou areálu je aj jazdiareň s lipicánskym plemenon koní. Menšie deti sa určite potešia shetlandským poníkom a miniatúrnym americkým koníkom.  Veľmi obľúbené a žiadané sú aj jazdy v koči.

Ponuky a možnosti FINEST FAMILYHOTEL-a :

beauty a wellness, shaolinský mních, majster ajurvédy, jóga, hammam, panónska saunová krajina, oddychová miestnosť, tenis, bežecké a nordic walking chodníky, cyklotrasy,  27 jamkové golfové ihrisko, squash,  fitness , jazda na koni, outdoor – zábava a indoor -  hry, vodný svet ( šmýkačky a togány), termálne a športové bazény , gurmánske špeciality v hotelovej reštaurácii . Konzumácia nápojov v hotelovom bare do polnoci zdarma-súčasť all inclusive balíčka.Kadernícky salón Fiducie, butik Bellezza, klenotníctvo Forenberg, predajňa suvenírov a vín, vínna ulica s pivničkou. Bio produkty pre deti i dospelých, Hipp dojčenská strava, kompletná  výbava pre bábätká a batoľatá( kočiare, nočníky, cumlíky, baby phoony, teplomery, detské váhy, župany pre deti a rodičov, atď... ) Mnohostrannosť a pestrosť voľnočasových, oddychových aktivít!

Niet sa čo čudovať, že jedinečný hotel pre bábätka, deti,  juniorov a rodiny bol ocenený tromi liliami, piatimi smajlíkmi a titulom: „Najlepší wellness hotel pre rodiny s deťmi v Rakúsku“.

Izby: dvojposteľové izby s postieľkami , rodinné a junior apartmány .

Rozloha rezortu: 120 ha

Rozloha SPA: 4 500 m2

Poznámka:  FINEST FAMILYHOTEL , ktorý je súčasťou rakúskeho dovolenkového rezortu Reiters Reserve sa nachádza v kúpeľnom mestečku Bad Tatzmannsdorf°. Obľúbená destinácia disponujúca  termálnymi prameňmi je situovaná v južnom Burgenlande (A). Táto najjužnejšia spolková časť  Rakúska je známa svojou miernou panónskou klímou a množstvom slnečných dní v roku ( údajne až 300 ) . Cesta autom z Bratislavy do Bad Tatzmannsdorf, trvá necelé 2 hodiny. ( 150 km).

Naše Top vyhľadávané slová na webe : rodinná wellness dovolenka, najlepšia rodinná dovolenka, rodinný hotel ponuky, rodinný hotel, jeseň, rodinný hotel zima, rodinný hotel Viedeň, rodinný hotel Rakúsko, golf a rodinná dovolenka, rodinné izby, golf a rodinný hotel, jazdiareň Burgenlandsko, jazda na koňoch pre deti, 4 hviezdičkový hotel, termálne kúpele, golf pre deti,  Bad Tatzmannsdorf.

Adresa: Am Golfplatz 4, 7431 Bad Tatzmannsdorf (A) , reserve@ reiters-hotels.com, tel.: 0043 (0) 3353 8841-607

http://www.reiters-hotels.sk/

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: