Prežite s nami Deň bezpečnosti pre deti aj pre rodičov!

Redakcia | 4. Sep 2009

Pozývame vás na špeciálny rodinný deň v obchodnom dome IKEA v Avion Shopping Parku v Bratislave. Pre deti bude pripravená bezpečnostná hra.

Začiatok školského roka je náročný nielen pre deti, ale aj pre rodičov. Rodičia by mali svoje deti naučiť, ako sa bezpečne pohybovať po cestách, aby deti samostatne zvládli cestu do školy. IKEA im v tom chce pomôcť, preto na konci prvého školského týždňa pripravila zaujímavý Deň bezpečnosti pre deti aj rodičov.

Bezpečnosť detí je pre IKEA vždy na prvom mieste, preto vás už túto sobotu pozývame na špeciálny rodinný deň v obchodnom dome IKEA v Avion Shopping Parku v Bratislave. Pre deti bude pripravená bezpečnostná hra. Súčasne si budú môcť v rámci  zábavného programu osvojiť zásady bezpečnosti v cestnej premávke, a to pod vedením skutočných odborníkov – záchranárov, policajtov a hasičov.

  • 5. septembra 2009 od 11.00 do 18.00
  • Obchodný dom IKEA, Avion Shopping Park Bratislava
  • Zúčastniť sa môžu deti od 6 do 14 rokov, podmienkou pre účasť v súťaži je členstvo v IKEA  Family (prineste si klubovú kartu so sebou) alebo registrácia priamo na mieste.

 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: