Nerobte si vrásky kvôli vráskam!

Redakcia | 5. Nov 2012
Nerobte si vrásky kvôli vráskam!

Tvár prezradí našu momentálnu náladu, zdravotný stav, vek i to, či a akým spôsobom sa o našu pokožku staráme.

V dnešnej zrýchlenej dobe, dobe mobilov, sociálnych sietí, nezdravého spôsobu života a stresu si ani neuvedomujeme, aký vplyv má toto všetko na náš organizmus. Okrem toho, že trpíme nespavosťou, sa u nás môžu prejaviť civilizačné choroby. Napríklad cukrovkou trpí okolo 350 000 ľudí žijúcich v Slovenskej republike. Odraz tohto spôsobu života sa prejavuje aj tam, kde to chce každá žena asi najmenej – na našej tvári. Tvár prezradí našu momentálnu náladu, zdravotný stav, vek i to, či a akým spôsobom sa o našu pokožku staráme.

Prvé známky starnutia sa prejavujú približne od 25 rokov na povrchu pokožky (na úrovni epidermis), viac menej sú výsledkom skupiny zmien, ktoré sa dotýkajú i hlbších vrstiev kože (dermis). Môžeme na sebe pozorovať prvé mimické vrásky, pokožka je jemnejšia, krehkejšia, chýba jej jas a pružnosť. Pokiaľ chceme, aby naša pokožka vyzerala čo najlepšie, musíme jej dopriať, okrem dostatku tekutín a hydratácie, taktiež správnu starostlivosť.

LABORATOIRE BIODERMA prináša riešenie v podobe produktu MATRICIANE MULTI-DÉFENSE. Krém ideálny pre mladú ženu, vystavenú zosilneným agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia. Skutočný „biologický ochranný štít“, ktorý pokožke poskytuje optimálnu ochranu proti UV žiareniu a proti znečistenému vonkajšiemu prostrediu, obzvlášť v meste. Predchádza starnutiu pleti, navracia pleti vitalitu a detoxikuje ju. Je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej.

AKO JEDINÍ PôSOBÍME AŽ NA ÚROVNI DERMIS.

MATRICIANE MULTI-DÉFENSE obsahuje patentovaný komplex 63 účinných, telu vlastných látok vďaka unikátnemu patentu MATRICIUM®. Tieto látky vytvoria optimálne bunkové prostredie pre skutočne hĺbkovú regeneráciu buniek. Bunky potrebujú základné látky pre svoju obnovu, rast a množenie. Počas toho, ako naše telo starne, sa tieto látky postupne vyčerpávajú, čo sa na pokožke môže prejaviť prvými vráskami. Matricium je ako „živá voda“, ktorá bunky opäť naštartuje k ich prirodzenej činnosti. Pre dosiahnutie dokonalého účinku je v kréme obsiahnutý tiež silný antioxidant Carnosin.

Vďaka tomu bude Vaše pokožka revitalizovaná, opäť získava prirodzený mladistvý vzhľad, jas a sviežosť.

Pokiaľ ste i Vy mladá žena, ktorá chce mať krásnu pleť „plnú života“, navštívte www.matriciane.sk, kde môžete získať svoj prvý MATRIX BEAUTY SET ZDARMA a zároveň sa môžete opýtať rôznych osobností čo Vás zaujíma!

LABORATOIRE BIODERMA

POMÁHÁME POKOŽKE OBNOVIŤ JEJ PRIROZENÉ MECHANIZMY

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: