Mama Beata svojho syna nevidela 13 mesiacov! Je VYMAZANÁ MAMA

MK/FB Iniciatíva vymazaných rodičov | 28. Sep 2019
Mama Beata svojho syna nevidela 13 mesiacov! Je VYMAZANÁ MAMA
foto: FB/ Iniciatíva vymazaných rodičov

Som vymazaná mama a práve preto som založila túto Iniciatívu za vymazaných rodičov.

Vymazaná mama

Môj príbeh sa začal v apríli 2017, keď mi môj bývalý partner, otec nášho syna pri raňajkách oznámil, že medzi nami je definitívny koniec, dieťa ostáva uňho a nemusím mu nič platiť. Otec nášho syna je GR štátneho podniku v Bratislave a za rok 2017 bol vyhlásený ako najlepšie zarábajúci verejný činiteľ spomedzi všetkých. Vyhodil ma zo dňa na deň na ulicu so slovami, nemusíš si nič baliť, veci Ti pošlem po služobnom šoférovi.

Nakoľko v danom čase som práve skončila materskú dovolenku a náš syn mal 3 roky, jediným východiskom pokiaľ som nechcela spať pod mostom SNP bolo vrátiť sa domov do Košíc.

Nasledovalo moje podanie na súd o UPP a NO, kde som sa dozvedela, že otec nášho dieťaťa už mesiac pred mojím vyhadzovom si podal žiadosť na súd o UPP s nahrávkami zo spoločnej domácnosti.... zároveň si podával NO a trestné oznámenia s tým, že mu bránim v styku s naším synom, pričom sme si nášho syna striedali vzhľadom k vzdialenosti v 2 týždňových intervaloch a v čase keď sa náš syn nachádzal u otca prišlo jeho dočasné zverenie otcovi na základe stability výchovného prostredia, pričom sa odvolával na súkromné predškolské zariadenie ako najväčšia stabilita, kde v tom čase už bol náš syn prehlásený cez ulicu protiprávne a bez môjho vedomia a súhlasu a takisto bez vedomia súdu do štátneho predškolského zariadenia.

Takže otec nášho syna klamal a zavádzal súd, načo mi súd uznal, že matku šikanuje a dáva mi súhlas, aby náš syn chodil do súkromnej škôlky ako predtým. 

Keď ani súdy matke nepomôžu

Medzitým som si podala od 09/2017 do 5/2019 zhruba 5 neodkladných opatrení, kde som zakaždým žiadala, aby bol náš syn dočasne zverený mne do súdneho procesu, 4x sudkyňa ani pod ťarchou dôkazov zamietla moje podania ako nedôvodné a neosvedčené, 5 podanie, kde nášho syna nechal celý týždeň v horúčkach bez návštevy obvodného lekára a pod inými dôkazmi sa sudkyňa vyjadrila, že síce situácia je vážna, ale aj tak Vám ho nezverím, kvôli životnému prostrediu..... To je prosím Vás čo? Životné prostredie..... Tak prvé pojednávanie sme mali vytýčené do polroka, s tým že deň pred pojednávaním si otec nášho syna vymyslel neexistujúcu zahraničnú pracovnú cestu, ďalší druhý termín o polroka s tým, že keď som sa dostavila aj s právnikom na pojednávanie, sudkyňa oznámila, že otec v deň súdu musel náhle odcestovať na rokovanie do Čiech a tak naše tretie pojednávanie sa uskutočnilo o 2,5 roka od prvého podania si na súd, kedy poručenská agenda maloletých sa má riešiť bezodkladne vzhľadom na nízky vek nášho syna. Náš syn od 01/2018 býva nepretržite v Bratislave s otcom.

Zabehnem do 09/2018 kedy mi pri preberaní nášho syna cez víkend otec nášho syna zabudol pribaliť lieky tak som sa vrátila, nakoľko jeho laxný prístup k zdravotnému stavu praktizoval počas celého 5 ročného spolužitia, ale vrátila som sa po lieky nevhod, kedy otec nášho syna po nacúvaní do jeho dvora mi rozbil mobil, fyzicky na mňa zaútočil, vytrhol mi nášho syna násilím a to všetko pred očami suseda, ktorý všetko videl a odmietol mi pomôcť a zavolať políciu a za pokynov jeho právneho zástupcu JUDr. A. Garu, ktorý mu radil „vyhoďte ju z dvora a dieťa jej zoberte násilím“. Tieto udalosti sám otec nášho syna priznal v súdnoznaleckom posudku, nariadenom súdom.

Následne na druhý deň sa otec nášho syna v Pro care ešte snažil na mňa útočiť, kde mu náš 4 ročný syn zakázal volať na mamku políciu, nakoľko som sa chcela zúčastniť kontrolného vyšetrenia, kedy ku mne pribehol náš syn so slovami „mamka utekaj domov, ja s ním ostanem mne neublíži, pobozkal ma .....

a odvtedy som vymazaná !!!!!!!!!!!

vymazana mama

od 3.9.2018 do dnešného dňa sa fyzicky neviem dostať k svojmu synovi.... celých 13 mesiacov, všetky súdom určené styky otec nášho dieťaťa marí, každý druhý týždeň už viac ako 13 mesiacov zakaždým cestujem do Bratislavy a otec nášho syna, je buď v čase nášho styku odcestovaný v zahraničí na luxusnej dovolenke zámerne v čase môjho styku, alebo ho drží ako rukojemníka na byte a ani mi ho neukáže.

Zároveň 10/2018 kedy som si mala nášho syna prevziať v materskej škôlke mi moje dieťa odmietla vydať zástupkyňa škôlky Mgr. Pavlína Bojňanská, moje vlastné dieťa na jej vlastnú zodpovednosť, to sa zopakovalo 2x. V právnom štáte, v predškolskom štátnom zariadení v MŠ Jeseniová 61 na Kolibe vám odmietne vydať vaše vlastné dieťa zástupkyňa škôlky???

Beztrestne???? A zároveň riaditeľka škôlky Vám odmietne vylúčiť vaše dieťa z dochádzky, nakoľko tam chodí už 2 roky protiprávne a protiprávne naňho poberajú peniaze? Náš syn má aj na základe súdu navštevovať iné predškolské zariadenie.

A súdne pojednávanie zo 4.7.2019 na Okresnom súde BA III., kde už od rána visel oznam, že verejnosť je vylúčená, nakoľko média prejavili záujem bola jedna súdna fraška... kto nezažije neuverí..... do súdneho konania som si prizvala komisárku pre deti – veľká chyba! A prokurátora, nakoľko od začiatku bol celý môj súdny proces koordinovaný – veľká chyba!

A UPSVAR v podaní Viery Karlíkovej ako kolíznej opatrovníčky je výsmech všetkému...a na záver po 2,5 roku kedy som už 13 mesiacov vymazaná u môjho maloletého syna, kedy už od 3 rokov je sústavne vystavovaný citovej traume sudkyňa JUDr. Zdena Mattielighová zverila nášho syna otcovi, bez predvolania znalca, ktorého rieši min. spravodlivosti a bez možnosti predvolania môjho svedka, lebo načo, matke nevytýkame, že sa nestarala o dieťa.... a tak sa pýtam na základe čoho je naše dieťa zverené otcovi? A na rozsudok už čakám 3 mesiac?

Je to normálne? Aby súd v mojom prípade zakaždým nekonal a predlžoval lehoty ako sa len dá? A čerešnička na torte, kedy ako matka, ktorá by aj dýchala za svoje dieťa sudkyňa si svojvoľne napíše do zápisnice, že som sa vzdala odvolania!!!!!! ... Záver a dôvod súdneho znalca PhDr. Andreja Benkoviča z Prievidze kde matka neexistuje pri 4 ročnom dieťati je „zveriť otcovi na základe toho, že dieťa pôjde o rok a pol do školy“???? S čím pani sudkyňa toľko otáľa a nevie vypracovať rozsudok... aký dôvod uvedie? Lebo nikdy som nebránila otcovi v styku s naším synom, práve naopak, rešpektujem jeho otcovskú rolu a želám si, aby sme si nastavili spoločné pravidlá pri výchove, žiaľ otec nášho syna je do dnešného dňa presvedčený, že náš syn mu patrí, má náhradné matky, sekretárky, služobného šoféra a kuchárku, ktorý sa oňho „s láskou“ už 2,5 roka starajú a mama neexistuje..... čas a spoločné chvíle s naším synom o ktoré ma pripravil otec nášho syna a sudkyňa JUDr. Zdena Mattielighová sa už nevráti a nezopakuje ... NIKDY sa nevzdám vlastného dieťaťa a pohnem aj vesmírom, aby pravda a spravodlivosť zvíťazila a všetci zainteresovaní, ktorí zničili a ničia naďalej život môjmu maloletému synovi boli potrestaní..

Beáta Janočková tento status zverejnila včera na sociálnej sieti v Iniciatíve vymazaných rodičov. 
Nie je totiž jediná. Súdne prieťahy, partnerské spory, v ktorých je hlavným rukojemníkom dieťa. Máte podobný problém, alebo viete poradiť, pomôcť?
Konktaktujte ju 
na sociálnej sieti v Iniciatíve vymazaných rodičov. 

vymazana mama

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: