Štvrtý ročník ankety MAMA ROKA 2023

Redakcia | 1. apríl 2023
Mama roka 2023

Anjel so srdcom, ktoré miluje bezhranične a krídlami, vďaka ktorým aj my rastieme. Taká je trofej pre Mamu roka. Taká je mama. Také sme.

Otvárame 4. ročník ankety MAMA ROKA 2023

Keď sme pred pár mesiacmi odovzdávali minuloročným víťazkám ocenenie, presvedčili sme sa o tom, že táto anketa má pre nás všetkých veľký význam. Stovky mám a otcov sa každý deň borí s väčšími či menšími problémami, bojujú, odovzdávajú, tvoria, milujú. 

Sú anjelmi pre svoje deti a rodinu, zaslúžia si, aby sa ich príbeh stal inšpiráciou. 

Mama roka 2023

Prihlasovanie a nominácie MAMA ROKA 2023

Dajte nám o nich vedieť. O mamách a otcoch, vďaka ktorým aj my môžeme byť lepší. Vďaka vašim nomináciám sa o nich dozvieme a ich príbeh budeme šíriť ďalej. 

Prihláste seba alebo svoj tip na mamaroka.sk cez prihlasovací formulár v termíne od 1.4.2023  do 31.5.2023 do týchto kategórií:

  • MAMA bojovníčka – mama, ktorá aj napriek svojej ťažkej situácii našla riešenie a cestu, ako ju zvládnuť.
  • MAMA podnikateľka – mama, ktorej príbeh je spojený s úspechom v profesii.
  • MAMA influencerka – Mama, ktorá svojím nevšedným prístupom a osobným príkladom ovplyvňuje iné ženy cez sociálne siete a dáva do toho celé svoje srdce.
  • Ocko roka – V špeciálnej kategórii dávame priestor aj otcom, pretože si to zaslúžia. Mnohí ostali s deťmi sami, alebo ich zaskočili nečakané okolnosti, ale sú pre svoju rodinu oporou. 

Všetko o ankete MAMA ROKA 2023 sa dozviete TU

Už teraz sa tešíme na Vaše nominácie. PRIHLASUJTE TU
Pre výhercov máme pripravené hodnotné ceny, ktoré budú odovzdané na galavečere so slávnostným vyhlásením víťazov jednotlivých kategórií. 

Fotogaléria