Pomôžte nám nájsť MAMU a OCKA ROKA 2023: Krásne ceny čakajú nielen výhercov

Redakcia | 12. apríl 2023
Pomôžte nám nájsť Mamu a ocka roka 2023

Najkrajší projekt na ktorý sme hrdí. Staňte sa jeho súčasťou!

Môžete registrovať seba alebo nominovať niekoho, o kom si myslíte, že si titul MAMA a OCKO ROKA 2023 zaslúži. Prihláste seba alebo svoj tip cez prihlasovací formulár v termíne od 1.4.2023 do 31.5.2023

Nielen na výhercov jednotlivých kategórií čakajú krásne ceny. POZRITE TU. 
Kávovar + ročné predplatné časopisov z nášho vydavateľstva získajú aj dvaja z vás, ktorí nominovali inú osobu, či registrovali seba v záverečnom žrebovaní! 

Mama roka 2023

MAMA INFLUENCERKA 

Baví ťa život na sieti? V kategórii INFLUENCERKA budú za tvoj blog/profil hlasovať aj ľudia, ktorí ťa sledujú a majú radi. Navyše ťa čakajú krásne ceny a zviditeľnenie sa, čo určite nie je na škodu. Do súťaže môžeš registrovať seba, alebo inú mamu influencerku, ktorú obdivuješ a ktorá si zaslúži aj takouto nomináciou uznanie. PRIHLÁS sa a zviditeľni svoj profil TU. 

Ambasádorkou tejto kategórie je Diana Hágerová.

MAMA PODNIKATEĽKA 

Splnili ste si sen o vlastnom biznise? Inšpirujte nás! Nominujte mamu, ktorá rozbehla vlastný biznis, zvládla pokračovať vo svojej práci naplno a je v tomto smere inšpiratívna. Okrem dobrého pocitu budete zaradení aj do žrebovania o kávovar a predplatné našich časopisov! Prihláste seba, ak ste sa v týchto riadkoch našli a dajte o sebe vedieť. Registrácia TU.

Ambasádorka tejto kategórie je Lucia Hablovičová.

MAMA BOJOVNÍČKA

Prihláste mamy, ktoré to nevzdávajú! Mamy, ktoré bojujú za svoju rodinu, za seba, za lepší život svojich detí. Mamy, ktoré to nevzdávajú a každý deň zvládajú náročné výzvy. Už minulé roky nám priniesli v tejto kategórii veľa dojímavých príbehov. Vieme, že ste medzi nami. Mamy bojovníčky. Chceme o vás vedieť. Môžete nominovať seba, alebo iné mamy, ktoré zaslúžia uznanie. Prihláška TU. 

Ambasádorkou tejto kategórie je Mirka Luberdová.  

OCKO ROKA 2023

Viete o niekom, kto by si tento titul zaslúžil? Prihláste ho do našej prestížnej ankety. Tešíme sa na ockov, ktorých zatiaľ nepoznáme a vďaka tejto súťaži ich spoznať môžeme. Vieme, že sú medzi nami ockovia, ktorí vychovávajú deti sami. Starajú sa s láskou, sú výnimoční svojim vzťahom k rodine. Môže to byť váš ocko, učiteľ, sused, starý otec, či kamarát. Radi si prečítame ich príbehy. Prihlás OCKA TU. 

Ambasádorom tejto kategórie je Roman Pomajbo. 

Aj vďaka Vám spoznáme výnimočné mamy a otcov. ĎAKUJEME. Viac informácií, registráciu a všetky podmienky súťaže nájdete na: www.mamaroka.mamaaja.sk