Vianočná nálada vo FAMILYPARKU

Vianočná nálada vo FAMILYPARKU
22.11.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: Familypark

Od 30. 11. do 2. 12. a od 7. do 9. 12. sa vo Familyparku v burgenlandskej obci St.Margarethen znova bude konať podujatie „Čaro Vianoc“.

Po prvýkrát si počas dvoch víkendov budete môcť užívať záplavu žiariacich svetiel, vianočnú výzdobu a stovky jedličiek, ktoré sa spolu s vôňou pečených gaštanov a vareného vína postarajú o správnu náladu. Ak radi navštevujete vianočné trhy, určite si nenechajte ujsť toto podujatie!

Familypark je plný zábavy aj zime

Ani v zime však neprídete o zábavu na jazdných atrakciách. Väčšina parku je totiž otvorená, a tak môžete aj uprostred zimy svišťať na Potkaňom mlyne cez les či objavovať čarovnú zimnú krajinu na Lesnom exprese. Určite by ste nemali vynechať ani nostalgickú jazdu na rozprávkovom kolotoči.

Výnimočným zážitkom je vianočná show pre deti plná pesničiek a tanca, ktorá sa koná viackrát denne a malých divákov vtiahne do deja čarovného príbehu.

Na prechádzke cez park na vás čaká nejedno prekvapenie. Nezabudnite navštíviť Mikuláša a vhodiť váš list pre Ježiška s vianočnými želaniami do špeciálnej poštovej schránky. 

V našich gastronomických zariadeniach nájdete pestrú ponuku vianočných špecialít – príďte ochutnať pečené gaštany, pražené mandle, varené víno punč a veľa ďalších lahôdok. Určite si nenechajte ujsť opekanie marshmallows na táboráku!

Čaro Vianoc vo Familyparku

Dátum: 30. 11. - 2. 12. a 7. - 9. 12.

Čas: 11-20 hod

Majitelia celoročných lístkov majú vstup na podujatie zdarma. 

Tip! Po podujatí Čaro Vianoc sa uskutoční veľký predaj vianočných stromčekov Ďalšie informácie nájdete na www.familypark.at/weihnachtszauber

Fotogaléria