SPOLOČNOSTI AVON ZÁLEŽÍ AJ NA VAŠOM HLASE!

Avon | 2. marec 2021
Avon
foto: Avon

Verejnosť už dlhé roky nevníma Avon len ako kozmetickú značku. Aktívne sa zapája hneď do niekoľkých iniciatív, nebojí sa hovoriť o témach, voči ktorým majú iný rešpekt a postaviť sa za ženy, ktoré to potrebujú. Kozmetický gigant reaguje pohotovo na aktuálnu situáciu a tam, kde iní vidia problém, hľadá riešenie.

Svoju konferenciu sa preto tento rok rozhodol presunúť do online sveta, kde si ju bude môcť pozrieť každý z pohodlia svojej obývačky. Online konferenciou CHANGE IS A CHANCE – INSPIRED BY WOMAN. POWERED BY AVON. vás už 8. marca prevedie ostrieľaná moderátorka Adela Vinczeová na www.changeisachance.eu.

 Avon

Aj napriek veľkému posunu, časť ľudí do dnes považuje ženy za slabšie pohlavie, aj keď tomu tak už dávno nie je. Ešte stále existujú odvetvia, v ktorých ženy nie sú dostatočne zastúpené, sú podceňované a dokonca neuspokojivo ohodnotené. To isté sa, bohužiaľ, deje častokrát aj v súkromí za zavretými dverami, kedy sa ženy cítia utláčané či oslabené. To je jeden z dôvodov, kvôli ktorým sa Avon už niekoľko rokov snaží posúvať bariéry, ktoré držia ženy späť.

CHANGE IS A CHANCE – INSPIRED BY WOMAN. POWERED BY AVON

Avon odpovedá na súčasnú situáciu a na celkovú situáciu žien v spoločnosti online konferenciou CHANGE IS A CHANCE – INSPIRED BY WOMAN. POWERED BY AVON. Tá sa bude niesť v znamení inšpiratívnych príbehov, dôležitých tém, známych hostí a pestrého programu, ktorý bude rozdelený na niekoľko častí. Obľúbená moderátorka Adela Vinczeová sa v prvej časti s názvom Hlasy žien bude rozprávať so ženami na významných pozíciách: astrobiologičkou Michaelou Musilovou, novinárkou Renátou Kalenskou, predsedkyňou akadémie vied Evou Zažímalovou a hejtmankou Stredočeského kraja Petrou Peckovou.

Druhú časť s názvom Ženy v biznise odštartuje živé vystúpenie Dary Rolins, kde Adela predstaví ženy v biznise, medzi nimi aj Daru: autorku Career Stories podcastu Luciu Václavkovú, riadiacu partnerku Deloitte Dianu Rádl Rogerovú, cukrárku a podnikateľku Ivetu Fabešovú, generálnu riaditeľku Avon Česká republika, Slovensko, Ukrajina a Gruzínsko Karinu Takovenko a Sales Support Managerku Avon CZ&SK Petru Dolanovú. 

Po prestávke s koláčikom od Ivety Fabešovej bude tretia časť venovaná genderovým stereotypom  a tomu ako sú  vnímané slobodné ženy spolu so Simonou Salátovou, feministkou Johannou Nejedlovou, speváčkou Katarziou aj spisovateľkou a opernou speváčkou Evou Benett.

Po vystúpení Simony Salátovej bude nasledovať posledná časť – Zmena je šanca, kde Adela vyspovedá ženy, ktoré si prešli mnohými zmenami a ukážu vám, ako zvládnuť život plný prekvapení a nástrah bez návodu. Medzi nimi životnú coachku Janku Chudlíkovú, autorku blogu Cukrfree Janinu Černú, PR manažérku Lenku Koenigsmarkovú a aj blogerku, spisovateľku a matku troch detí Veronika Hurdovú.

Nechajte sa vtiahnuť inšpiratívnymi príbehmi na Medzinárodný deň žien – 8. marca 2021 a pripojte sa na www.changeisachance.eu z pohodlia vášho domova!

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: