Rozprávkové kúpanie pre vaše detičky...

Rozprávkové kúpanie pre vaše detičky...
8.10.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: BUPI

Aj z vášho bábätka už rastie slečna či malý šibal? Už to nie je to bucľaté, voňavé bábätko, ktoré vždy voňalo Bupi mydlom a túlili ste si ho k sebe ako najväčší poklad...? Už vám vyrástli z plienok, začali skúmať svet a zaujímať sa o rozprávky?

Milá mamička, ak ste si na tieto otázky odpovedala áno, čítajte ďalej...

Ak máte doma malú dcérku, ktorá sa rada hrá na princeznú, chce byť Elzou, Annou či krásna Snehulienka... alebo máte doma šibalského chlapčeka, ktorý rád skúma svet a hrá sa na dobrodružného hrdinu z rozprávok ala Spiderman či Superman, máme pre vás nové rozprávkové produkty od značky Bupi.

Sú farebné, sú rozprávkové a ich vôňa vyčaruje z umývania farebné penové dobrodružstvo a veselý zážitok. Už nebudete musieť deti prehovárať, aby sa išli večer kúpať, skôr bude pre Vás dobrodružstvo vytiahnuť ich z vane.

Poďme si stručne predstaviť nové rozprávkové produkty...

Bupi KIDS pre malé princezny s vôňou jahôd so šľahačkou:

Rozprávkový šampón s balzamom pre hodvábne vlásky malej princezny je určený pre jemné dievčenské vlásky. Vlásky zanecháva hebké, príjemné na dotyk a krásne voňavé. Balzam uľahčuje rozčesávanie a dodá vláskom lesk.

bupi

Rozprávkový sprchový gél a Veselá ružová umývacia pena, vyčarujú pri umývaní mäkké, voňavé, penové kúzlo. Pena svojou farbou aj vôňou spraví z každého dievčatka voňavú penovú princeznú a pripraví čarovné hravé umývanie.

Bupi KIDS pre malých hrdinov s vôňou Bupi fruti:

Šampón a sprchový gél 2 v 1 pre malých hrdinov vyčaruje pri umývaní cukríkovú tuti fruti penu. Bohatá voňavá pena jemne čistí pokožku celého tela aj nezbedných vláskov a poskytuje radosť z umývania.

bupi
Veselá modrá umývacia pena vyčaruje z umývania farebnú penovú dobrodružnú cestu. Pena svojou farbou a cukríkovou vôňou premení každé kúpanie na veselý zážitok vašich malých hrdinov.

Pre všetky veľké dobrodružstvá máme pre vás aj cestovné balenie vlhčených utierok Bupi, aby ich váš malý poklad mohol mať všade so sebou – či už ide do škôlky, do školy, na bicykel, prechádzku či návštevu k starkej...

Nechajte Vaše deti preniesť sa do rozprávky a zažiť dobrodružstvá s novými produktami Bupi KIDS.

Fotogaléria