Stále rozširujeme náš Klub Mama a ja. Pridajte sa k nám a testujte produkty dm drogerie markt!

Stále rozširujeme náš Klub Mama a ja. Pridajte sa k nám a testujte produkty dm drogerie markt!
1.3.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Milé mamičky, rozmýšľate už, aké dobroty napečiete pre vašich najbližších na tohtoročnú Veľkú noc? Máme pre vás skvelú ponuku. Zaregistrujte sa do nášho Klubu Mama a ja. 10 z vás vyberieme, aby ste vyskúšali, aké dobroty sa dajú pripraviť z produktov značky dmBio od spoločnosti dm drogerie markt.

Na testovanie produktov dmBio bolo vybraných 10 mamičiek, ktoré budeme v najbližšom čase kontaktovať. Kto ste neboli vo výbere, nezúfajte: pripravujeme ďalšie zaujímavé akcie a testingy, možno sa nabudúce šťastie usmeje na vás! Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili a zapájajú do Klubu MAMA a ja!

Balíček produktov dmBio vám pošleme domov a vašou úlohou bude ich vyskúšať  a vyjadriť váš názor či spokojnosť vašich domácich maškrtníkov vo formulári, ktorý vám pošleme.

Pomôžeme tak spolu všetkým mamičkám, ktoré hľadajú inšpiráciu pre zdravé veľkonočné pečenie.  Po ukončení testovania výsledky zverejníme na našej stránke mamaaja.sk.

Registrácia pre testovanie produtkov dmBio prebieha do 5.3.2018. Do Klubu Mama a ja sa zaregistrujete vyplnením tohto formulára (kliknite sem). Ponuka testovania samozrejme platí aj pre naše už registrované členky.

CHCEM SA ZAPOJIŤ DO TESTOVANIA

 

Fotogaléria