Pridajte sa do KLUBU Mama a ja a TESTUJTE kvalitné produkty zn. Weleda

Pridajte sa do KLUBU Mama a ja a TESTUJTE kvalitné produkty zn. Weleda
11.2.2019 v kategórii Infošky, autor PR, foto: PR

Pridajte sa k nám do klubu Mama a ja a otestujte skvelé produkty značky WELEDA určené pre deti! Tentoraz vyberieme 10 z vás!

 

Registrujte sa do KLUBU Mama a ja a môžete testovať skvelé produkty a novinky určené pre deti. 

Tentoraz vyberieme 10 z Vás a môžete otestovať  Nechtíkovú dojčenskú a detskú starostlivosť Weleda

Hľadáme mamičky s dieťaťom, či deťmi do 1. roka!

Stačí sa zaregistrovať do nášho KLUBU Mama a ja! 

 

Nechtíková dojčenská a detská starostlivosť Weleda 

Nechtíková dojčenská a detská starostlivosť Weleda chráni a ošetruje pokožku Vášho dieťatka od prvého dňa života. Špeciálny kozmetický rad zahŕňa prírodné prípravky z najčistejších dostupných surovín v kvalite BIO kozmetiky.

Produkty sú vyvinuté v spolupráci s lekármi a farmaceutmi a sú špeciálne prispôsobené pre potreby citlivej detskej pokožky - vhodné od prvého dňa života. Obsahujú výťažky nechtíka lekárskeho v BIO kvalite s protizápalovými, hojivými a antibakteriálnymi účinkami. Prípravky sú nositeľmi medzinárodného certifikátu prírodnej kozmetiky a biokozmetiky NATRUE.

V testovacom balíčku WELEDA nájdete tieto produkty:

 testovanie weleda

Nechtíkový dojčenský krém na zapareniny

Účinná ochrana pred vznikom zaparenín

Účinne chráni citlivú pokožku pred vznikom zaparenín v oblasti plienok. Lanolín a oxid zinočnatý chránia jemnú pokožku spoľahlivo pred vlhkosťou. Výťažky z nechtíka lekárskeho v BIO kvalite majú upokojujúce a hojivé účinky aj na už vzniknuté zapareniny. 

Nechtíkový dojčenský olej

Vyživuje a chráni obzvlášť citlivú pokožku, neparfumovaný

Ideálny na každodennú starostlivosť najmä po kúpeli. Sezamový olej v BIO kvalite chráni pred vysúšaním, výťažok z ekologicky pestovaného nechtíka lekárskeho má upokojujúce a antibakteriálne účinky. Olej je vhodný na starostlivosť o pokožku celého tela po kúpeli i na šetrné čistenie v oblasti plienok. Je vhodný aj na jemnú masáž dojčiat. 

Nechtíkový dojčenský kúpeľ

Jemná prísada do kúpeľa pre obzvlášť citlivú pokožku

Jemná nepenivá kúpeľová prísada má šetrné čistiace a jemné ošetrujúce účinky. Kvalitný sezamový olej a mandľový olej chránia pokožku pred vysúšaním, dodávajú jej tuk, ktorý pokožka stráca pôsobením vody. Výťažok z nechtíka lekárskeho v BIO kvalite má upokojujúce, hojivé a protizápalové účinky. Prípravok posilňuje prirodzenú ochrannú funkciu pokožky. 

Olej na masáž bruška dojčaťa

Na uvoľnenie napätého bruška a podporu trávenia

Olej na masáž bruška dojčaťa obsahuje prírodné éterické oleje z majoránky, harmančeka rímskeho a kardamónu, ktoré sa tradične používajú na podporu zažívania a pri nadúvaní. Preventívne, veľmi jemne vykonávané masáže bruška, chránia novorodenca a dojča pred bolestivými vetrami. Jemný mandľový olej, ktorý je základom prípravku, je vhodný na citlivú detskú pokožku.

Nechtíkový detský šampón

Umývanie od hlavy až po päty

Nechtíkový detský šampón je vhodný na umývanie vlasov i sprchovanie celého tela. Prípravok je mimoriadne šetrný k očiam - bežne nespôsobuje pálenie. Cenný mandľový a sezamový olej vyživujú a jemne ošetrujú detskú pokožku. Vhodný aj pre dospelých s citlivou pokožkou.

Pridajte sa do nášho klubu a TESTUJTE kvalitné výrobky značky WELEDA
weleda

Fotogaléria