Pridajte sa do KLUBU Mama a ja a OTESTUJTE dámsku kozmetiku!

Pridajte sa do KLUBU Mama a ja a OTESTUJTE dámsku kozmetiku!
11.6.2019 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Pridajte sa k nám do klubu Mama a ja a otestujte dámsku telovú kozmetiku.

Registrujte sa do KLUBU Mama a ja a môžete testovať skvelé produkty! 

Tentoraz vyberieme 15 z Vás a môžete otestovať pleťovú a telovú kozmetiku zn. Bevola.

Stačí sa zaregistrovať do nášho KLUBU Mama a ja! 

 

TESTUJTE KOZMETIKU zn. BEVOLA

Bevola telové mlieko - normálna pokožka (500 ml)

Bevola ľahké telové mlieko. Pre normálnu pokožku. Hydratácia - na 24 hodín. Rýchlo sa vstrebáva - nezanecháva mastný film. Znižuje pocit napätia. Zanecháva pokožku hladkú a pružnú. S bambuckým maslom a slnečnicovým olejom. Znášanlivosť pokožkou bola dermatologicky testovaná a potvrdená.
 
Bevola nočný krém proti vráskam Q10

S bambuckým maslom, duo hyalurónom a avokádovým olejom. Pre namáhanú pokožku. Testované pre teba: Hĺbková redukcia vrások. Preukázateľne hĺbkovo redukuje vrásky a zvyšuje pružnosť pokožky. Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná a potvrdená.

Bevola vyhladzujúci denný krém proti vráskam Q10

S bambuckým maslom, duo hyalurónom a olejom z makadamových orechov. Pre namáhanú pokožku. S ochranným faktorom 15. Testované pre teba: Hĺbková redukcia vrások. Preukázateľne hĺbkovo redukuje vrásky a zvyšuje pružnosť.

Bevola očný krém proti vráskam  Q10

Pre namáhanú pokožku. S bambuckým maslom a olejom z hroznových jadierok. Vyhladzujúci efekt. Bez parfumu. Pri pravidelnom používaní odchádza preukázateľne k vyhladzovaniu pokožky, zníženiu hĺbky vrások a zvýšeniu pružnosti pokožky. Q10 pomáha pokožke vytvárať novú energiu. Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná a potvrdená. S pH šetrnou k pokožke.