Poďte s deťmi von a zažite Rodinnú cykloolympiádu už túto sobotu!

Poďte s deťmi von a zažite Rodinnú cykloolympiádu už túto sobotu!
8.9.2016 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

ŠKODA odštartuje nový školský rok Rodinnou cykloolympiádou s nabitým programom. Už túto sobotu 10. septembra od 8:00 hod. sú na bratislavskej Železnej studničke srdečne vítaní všetci malí aj veľkí fanúšikovia cyklistiky, hier, súťaží a dobrej zábavy v prírode. Nebude chýbať ani jedinečná cyklodráha – Pumptrack a množstvo cien vrátane štyroch bicyklov ŠKODA. Rodinná cykloolympiáda je súčasťou medzinárodného projektu značky ŠKODA We Love Cycling.

  • Deň plný zábavy, športu, súťaží s darčekmi a občerstvením pre rodiny s deťmi a všetkých fanúšikov cyklistiky
  • ŠKODA Rodinná cykloolympiáda na bratislavskej Železnej studničke – Partizánska lúka už túto sobotu 10. septembra od 8:00 – 18:00 hod.
  • Hrá sa o 4 bicykle ŠKODA pre rodinu a ďalšie zaujímavé ceny

Pre nadšencov nielen cyklistiky, ale aj rozmanitých aktivít v prírode, pripravila ŠKODA výbornú možnosť zašportovať si, zabaviť sa, ale aj vyhrať zaujímavé ceny. Rodinná cykloolympiáda pre rodiny s deťmi sa bude konať už túto sobotu 10. septembra od 8:00 hod. na obľúbenej Železnej studničke v časti Partizánska lúka v Bratislave. Pripravená bude jedinečná cyklodráha – Pumptrack, náučné dopravné ihrisko, interaktívny dopravný kvíz ŠKODA hrou a rôzne športové disciplíny. Na štarte dostane každý účastník kartičku, do ktorej bude zbierať pečiatky za absolvované stanovištia. Aby sa zaradil do žrebovania o skvelé ceny, musí absolvovať minimálne 5 z 8 stanovíšť. Súťažiť sa bude o 4 bicykle ŠKODA pre rodinu, pričom za každú odovzdanú kartičku môže účastník získať medailu, resp. darček.

„ŠKODA žije cyklistikou a outdoorovými aktivitami. Srdečne pozývam všetky rodiny s deťmi a priateľmi, aby sa k nám pridali, využili pekné počasie a užili si deň plný zábavy a pestrého programu v prírode,“ hovorí Ing. Marek Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Pripravený bude aj oddychový kútik pre rodičov, či stánok s cyklokolekciou ŠKODA 2016. Okrem chutného občerstvenia je nachystaný aj kultúrny program s vystúpením detskej skupiny KIKIRIKI, známeho slovenského speváka Adama Ďuricu, ako aj Mira Jaroša, ktorý predstaví svoj detský projekt. Celou akciou budú sprevádzať dvaja známi slovenskí moderátori Tomaggio z rádia Anténa Rock a Martina Comisso z rádia Jemné melódie.

Rodinná cykloolympiáda je súčasťou medzinárodného projektu značky ŠKODA We Love Cycling. V podobe We Love Cycling prináša ŠKODA aktívnym cyklistom moderný a pestrý online magazín so zaujímavými článkami zo sveta cyklistiky. Online komunite navyše umožňuje aj živú výmenu skúseností a diskusie na odborné témy. Nechýbajú ani najlepšie scény z populárnej kampane European Bike Stealing Championship 2015.