OTESTUJTE produkty zn. babylove od dm drogerie markt

Redakcia | 26. október 2021
babylove test
foto: dm drogerie markt

Vyskúšajte látkové plienky, tuhé alternatívy mydla a šampónu či telového masla.

Radi by ste malými krokmi prispeli k udržateľnejšiemu životu? Je ťažké zmeniť svoje návyky náhle a nárazovo. Teraz máte jedinečnú šancu vyskúšať ekologickejšie alternatívy produktov určených pre deti. 

V testovacom balíčku od dm drogerie markt nájdete: 

  • babylove tuhé mydlo a šampón 2 v 1, 60 g
    Jemné čistenie a starostlivosť o detskú pokožku a vlasy! Tuhé mydlo s bambuckým maslom, olejom z nechtíka a harmančeka dôkladne a šetrne čistí a ošetruje jemnú detskú pokožku a vlásky. Zloženie s obsahom 92 % zložiek prírodného pôvodu vrátane vody chráni pokožku pred vysušením. Je vhodné na každodennú starostlivosť.
  • babylove látkové bavlnené plienky, 2 ks
    Látkové bavlnené plienky sú nevyhnutnou súčasťou detskej výbavy. Sú vyrobené zo starostlivo kontrolovaných materiálov, z jemnej 100 % bavlny. Využijete ich pri prebaľovaní, dojčení, ako podbradník, vložky do látkových plienkových nohavičiek, podložku pri prebaľovaní alebo do kočíka. Sú maximálne šetrné k jemnej detskej pokožke, umožňujú jej dýchať a nedráždia ju.
  • babylove tuhé telové maslo, 30 g
    Tuhé telové maslo s bambuckým a kakaovým maslom sa ľahko rozpúšťa a postará sa o pocit jemnej pokožky. Výťažok zo slezu a harmančeka ošetruje a chráni pokožku pred vysušením. Zloženie s obsahom 92 % zložiek prírodného pôvodu vrátane vody a bez parfumov je vhodné na každodenné použitie najmä pre citlivú a suchú pokožku.

Kúpite exkluzívne v predajniach dm a v dm e-shope.

Prihláste sa na testovanie a 10 z vás pošleme tieto ekologické produkty pre detičky z dm drogerie markt.

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA TESTOVANIE

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: