OTESTUJTE chutný BIO balíček od dm drogerie markt

Redakcia | 26. október 2020
dm drogerie markt testovanie
foto: dm drogerie markt

Prihláste sa na testovanie produktov pre deti zn. dmBio.

Kvalitné suroviny a kvalitné produkty sa stali súčasťou našich životov. Zvlášť pri malých deťoch je výber potravín dôležitý. 

Pre 10 z Vás máme pripravený chutný balíček od dm drogerie markt. 

Čo nájdete v testovacom balíčku od dm drogerie markt?   

 • dmBio detské chrumkavé müsli, 375 g
  Začnite deň s lahodnými a výdatnými raňajkami! Detské chrumkavé müsli sú ideálnym štartom do celého dňa. Krehké obilninové celozrnné vločky, kukuričné lupienky máčané v čokoláde a chrumkavá pufovaná špalda a pšenica sa postarajú o chutný chrumkavý zážitok. 
 • dmBio feniklový čaj s jablkovo-hroznovou šťavou, 500 ml
  Feniklový čaj je vhodný pre dojčatá a malé deti od ukončeného 5. mesiaca, ale zachutí aj dospelým. Receptúra pozostáva z vysokokvalitných prísad v Bio kvalite z ekologického poľnohospodárstva. Jemný, osviežujúci nápoj s obsahom 35 % ovocnej zložky je bez pridaného cukru a iných prísad.
 • dmBio ovocná kapsička, 100 g
  100 % ovocia a sladká chuť chrumkavých jabĺk, hrušiek a jahôd v jednej kapsičke! Ovocné pyré obsahuje 100 %-né  ovocie v Bio kvalite bez pridaných cukrov, koncentrátov ovocných štiav či prídavných látok z mlieka a mliečnych výrobkov.
 • dmBio večerná mliečna kaša so špaldovými sušienkami, 190 g
  Vychutnajte si vynikajúcu večernú mliečnu kašu so špaldovými sušienkami v studenej či v teplej forme bez pridaného cukru, dochucovadiel a zahusťovadiel.
 • dmBio zeleninový príkrm so sladkými zemiakmi, mrkvou, rezancami a kuracím mäsom, 220 g
  Obohaťte jedálniček svojho dieťaťa zeleninovým príkrmom zo sladkých zemiakov, mrkvy, rezancov a kuracieho mäsa. Je vhodný pre dojčatá od ukončeného 7. mesiaca a malé deti. 

dm drogerie markt

Kúpite exkluzívne v predajniach dm a v dm e-shope.

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA TESTOVANIE

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: