Neoceniteľní pomocníci do vašej kuchyne

Neoceniteľní pomocníci do vašej kuchyne
2.12.2019 v kategórii Infošky, autor PR, foto: Bosch

Varenie a pečenie môže byť naozajstným potešením a zážitkom, keď máte poruke pomocníkov, ktorí v kuchyni urobia veľkú časť práce za vás a pomôžu dosiahnuť skvelé výsledky.

Dokonalé výsledky 

Kuchynský robot Bosch Home Professional MUM57860 s výkonom motora 900 wattov a dynamickým 3D systémom miešania Multi-motion-drive, keď sa miešacie metličky pohybujú nie vo dvojici, ale hneď v troch smeroch súčasne, sa postará o perfektné a rýchle spracovanie surovín. Ponúka sedem rýchlostných stupňov, silný pulzný stupeň a elektrické riadenie počtu otáčok na dosiahnutie konštantnej rýchlosti počas miešania.

Jednoduchá obsluha

Trojzónové multifunkčné rameno EasyArmLift zaručuje jediným spustením tlačidla jednoduchú manipuláciu a dovoľuje tak ľahkú a rýchlu výmenu príslušenstva. Vďaka automatickej parkovacej pozícii je rovnako ľahká aj obsluha misy a jej plnenie. Multifunkčné rameno má tri stupne pohonu v rozdielnych polohách. Mixovacia misa s objemom 3,9 litra z nehrdzavejúcej ocele zas umožní perfektné premiešanie až 2 kg piškótového cesta alebo 1,5 kg kysnutého cesta. 

Viac informácii TU: 

Široká škála príslušenstva

Príslušenstvo dáva kuchynskému robotu možnosť veľkého rozšírenia funkcií. Obsahuje profesionálnu cukrársku súpravu, a to miešaciu metlu so silikónovým okrajom, šľahaciu celokovovú metlu s nastaviteľnou výškou a hák na miesenie s ochranou prevodovky, vďaka ktorým zabezpečuje dokonalé výsledky. Rýchlo a ľahko tak spracujete jemné alebo šľahané zmesi, krémy, ako aj rôzne druhy ciest. 

Ďalej v ňom nájdete priebehový krájač s piatimi kotúčmi Profesional SuperCut, ktorý vďaka dvom obojstranným kotúčom ponúka až sedem funkcií vrátane špeciálneho kotúča na krájanie ázijskej zeleniny a kotúča na hrubé strúhanie zemiakov. Robot obsahuje aj mixér s objemom 1,25 litra, mlynček na mäso a lis na citrusy. 

Všetky súčasti kuchynského robota vrátane príslušenstva sa vďaka hladkému povrchu ľahko čistia a možno ich umyť v umývačke riadu. 

Ako bonus určite oceníte aj praktickú kompaktnú tmavosivú taštičku na príslušenstvo, ktorá šetrí váš úložný priestor a dá sa skladovať priamo v mise kuchynského robota, vďaka čomu máte všetko vždy poruke.