Mamy testovali: LOVI Buddy Bear

Mamy testovali: LOVI Buddy Bear
23.8.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Byť členkou klubu Mama a ja sa oplatí. Okrem iného máte možnosť testovať kvalitné výrobky a podeliť sa so svojou skúsenosťou s ostatnými. Ako dopadli výrobky zn. LOVI Buddy Bear?

Značka LOVI v spolupráci s odborníkmi v oblasti laktácie, neonatológie a neurologopédie vyvíja inovatívne produkty, ktoré predstavujú potrebnú podporu pre dojčiace matky, ako aj produkty určené na alternatívne kŕmenie a utišovanie tak, aby chránili sací reflex dieťatka a tým aj dojčenie.

9 mám z nášho klubu MAMA a ja testovalo so svojimi detičkami výrobky tejto značky a ich postrehy ponúkame aj Vám.

LOVI

TESTOVALI STE:

Aké sú výhody a nevýhody utišujúceho cumlíka z kolekcie LOVI Buddy Bear?

 • Za najväčšiu výhodu dávam fosforeskujúca časť dudlíka. Tvar ma ako prsná bradavkami s "masážnymi guličkami" vo vnútri. Otvory na cumlíčku úplne kvitujem lebo pri spánku mu cez otvory vetrala pusinka a nerobili sa mu červené fľaky zo slín. Jemná silikónová časť dudlika sa synovi páčila hlavne pri prerezavani zúbkov.
 • Ako "mladá štýlová mamina" som ocenila edíciu Buddy Bear ktoré sa dajú zladiť pekne k oblečeniu .
 • Výhodou je krásny dizajn a jeden z cumlíkov svieti v tme.
 • Od narodenia používame cumlíky LOVI. Dcérka iný cumlík ani nechce, takže to asi hovorí za všetko :)
 • Výhodou je dizajn, ktorý zaujal zo začiatku viac ako tvar. Taktiež skutočne pomáha dieťaťu nestratiť sací reflex.

Utišujúci cumlík LOVI nenarušuje sací reflex, vývin reči ani zhryzu. Dynamická guma cumlíka je vyrobená z heterogénnej vrstvy silikónu, vďaka čomu sa naťahuje a zmršťuje podľa rytmu satia dieťaťa. Symetrický tvar odzrkadľuje tvar prsnej bradavky. Profilovaný tvar umožňuje dieťaťu voľné dýchanie nosom. Všetky produkty LOVI sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov bez BPA.

LOVI

Aké sú výhody a nevýhody netečúceho hrnčeka z kolekcie LOVI Buddy Bear?

 • Hlavne že netečie, je odolný voči pádom. Nakoľko ma syn len 5 mesiacov tak za deň sa naučil s neho piť. Jednoduché umývanie aj  vytváranie. Má mäkký náustok čo syn ocenil keď mal navreté ďasná keď mu idu zúbky. Čo dávam za veľké plus tak je otočné držadlo, syn to mal ako hračku, tak pohár ma aj edukačný charakter. Možno by som volila pestrejšie farby nech deti priláka, nie každé dieťa má pozitívny vzťah k pitnému režimu.
 • Výhodou je skvelý mäkký náustok, vďaka ktorému dieťa krásne pije, aj keď bolo zvyknuté len na klasickú fľašku s cumlíkom, ďalšou výhodou je, že sa dieťa pri pití a držaní vôbec neobleje a tiež si môže vziať hrnček aj do tašky, keďže nehrozí že by vám začal tiecť. Ocenili by sme aj nejaký dievčenský motív hrnčeka :)
 • Hrnček sme vyskúšali, aj keď malá ešte veľmi z neho piť nechce. Každopádne sa s ním hrala, pretáčala ho, takže vieme, že ozaj netečie :) Náustok je mäkký, prispôsobivý, no trocha som mala pocit, že sa z neho ťažšie ťahá, dieťa musí nato prísť.
 • Dúfam, že keď sa bude dlhšie používať tiecť nezačne. Vyzdvihla by som, že hrnček má vlastne jednu časť, cez ktorú tečie tekutina. Príde mi to oveľa hygienickejšie, ako napr. u konkurenčnej značky. Netreba ho skladať z viac častí, ktoré sa horšie čistia a časom zachádzajú.
 • Nevýhody som nespozorovala, výhody sú určite že hrnček netečie, mojej malej sa veľmi páči držanie tohto hrnčeku. Máme týchto hrnčekov viac ale ani jeden jej nevyhovoval tak jak tento.
 • Syn sa z neho naučil rýchlo piť i keď on je od narodenia na umelom mlieku tak pije z fľašky a je naučený sať cez cumlík. Skúšali sme pred Lovi netečúcim hrnčekom so sosáčikom aj iné značky a z tých buď tieklo alebo bol cumlík príliš mäkký.

Novinka Môj netečúci hrnček má špeciálny náustok, ktorý je vyrobený z jemného bezpečného silikónu a je navrhnutý tak, aby z neho nevytekala tekutina ani po prevrátení, alebo silnom potrasení. Hrnček je veľmi vhodný pri prechode od pitia tekutiny z fľaše k samostatnému pitiu.

Ďakujeme mamičkám za postrehy a tešíme sa na ďalšie testovanie. Vďaka Vašej odozve vieme, čo je na trhu dobré.