Mamičky z KLUBU Mama a ja otestovali produkty zn. babylove Mamazeit: Odporúčajú túto kozmetiku?

Redakcia | 3. Jan 2020
Mamičky z KLUBU Mama a ja otestovali produkty zn. babylove Mamazeit: Odporúčajú túto kozmetiku?

Predajne dm sú obľúbené pre mamičky a mladé rodiny, pretože v nich nájdu všetky produkty, ktoré sú potrebné pre starostlivosť o seba i bábätko. Okrem iných produktov v sortimente dm nájdete produkty vlastnej značky dm, ktoré sú určené priamo pre mamičky.

Mamičky testovali produkty zn. babylove Mamazeit od dm drogerie markt. Aké sú výsledky testovania?

V testovacom balíčku mali tieto produkty:

babylove Mamazeit masážny balzam, 150 ml

S masážnym balzamom sa dá účinne predchádzať tvorbe strií a jemná masáž vám poskytne zaslúžený relax. Vďaka špeciálnemu zloženiu s obsahom aktívnej zložky Coenzym Q10 a bambuckého masla bude pokožka dokonale hydratovaná, pružná a vláčna. 

babylove Mamazeit sérum na strie, 50 ml

Sérum na strie poskytne namáhanej pokožke intenzívnu starostlivosť počas tehotenstva ako aj po pôrode. Vďaka špeciálnemu zloženiu s ReperfSkin-komplexom zmierňuje príznaky strií, chráni jemnú kožu pred vysušením a dodá jej potrebnú hydratáciu. Po použití séra bude pokožka pružnejšia a jej vzhľad sa na postihnutých miestach viditeľne zlepší.

babylove Mamazeit ošetrujúci olej, 250 ml

Ošetrujúci olej so slnečnicovým, olivovým a mandľovým olejom hydratuje pokožku a podporuje jej ochrannú funkciu. Bohatá receptúra dodá pokožke väčšiu elasticitu a pri pravidelnom používaní predchádza tvorbe tehotenských strií. 

Ktorý z výrobkov zn. babylove Mamazeit im vyhovoval najviac?

  • babylove Mamezit masážny balzam 50%
  • babylove Mamezit sérum na strie 30%
  • babylove Mamezit ošetrujúci masážny olej 20%

babylove mamezit

Čím ich práve tento produkt zaujal?

  • Balzam skvele pôsobí na namáhanú pokožku. Praktické nanášanie, super sa vstrebáva a pokožka po ňom zostane pružná a jemná.
  • Balzam bol pre mňa ideálny - šikovne a rýchlo sa vstrebal do pokožky a nezanechal nepríjemný lepkavý pocit príjemný na telo.
  • Obľubujem telové a pleťové oleje, preto som bola zvedavá najviac na tento produkt. Páčila sa mi aj vôňa, tiež pocit na pokožke po nanesení oleja na vlhkú kožu. Pokožka zostala jemná, hladká a vyživená po celý deň.
  • Páči sa mi sérum, koža je hladká, pružná, ale na moje hlboké strie musím produkt používať dlhšie, aby sa dostavili výsledky.

Z postrehov mamičiek:

Som veľmi spokojná s kvalitou produktov dm ktoré používame doma každodenne. 

Po spokojnosti s produktami, ktoré budem aj naďalej používať, rada vyskúšam aj ďalšie. V porovnaní s ostatnými produktami podobného charakteru sú cenovo dostupnejšie ale kvalitou sa im určite vyrovnajú. 

Ďakujem za možnosť testovať tak skvelé výrobky a určite ich budem odporúčať kamarátkam. 

 Chcete aj vy testovať? Prihláste sa do Klubu Mama a ja a využite všetky výhody. 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: