Hľadáte ideálny kočík na dovolenku?

Hľadáte ideálny kočík na dovolenku?
23.7.2018 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Hľadáte moderný športový kočík na cesty, ktorý bude pohodlný pre vaše dieťa a zároveň nezaberie všetok priestor v kufri auta? Pozrite sa na novinku značky Zopa – kočík Fusion 2.

Dá sa jednoducho zložiť jednou rukou do neobjemného tvaru, jeho polohovateľná opierka zároveň ponúka maximálne pohodlie pre vaše dieťa. Tento športový kočík bude ideálnym spoločníkom pre vás a vaše dieťa na výletoch v meste či prírode.

Priestorný kočík Fusion 2 je určený pre deti od šiestich mesiacov do 15 kilogramov. Vďaka polohovateľnej chrbtovej opierke môžu svet pozorovať zo sedu. Keď ich výlet unaví, môžu si v kočíku tiež pohodlne pospať. Opierka sa totiž dá ľahko zložiť jednou rukou do úplného ľahu odistením bezpečnostnej poistky. Komfort v každej polohe umožní aj polohovanie opierky pre nožičky.

Pohodlie pre deti aj rodičov

Väčšie deti môžu vďaka odnímateľnej hrazde pohodlne do kočíku vliezť sami. Hrazda maminkám uľahči aj vkladanie menších detí do kočíku.
O bezpečnosť dieťaťa sa postará kvalitný trojbodový bezpečnostný pás.

Cestovanie s kočíkom Fusion 2 zvládne aj jeden človek. Dá sa totiž zložiť jednou rukou. V zloženom stave navyše stojí sám a zaberá tak minimum miesta. Pohodlnú jazdu zabezpečí kvalitné odpruženie a možnosť aretácie predných koliesok. Akákoľvek manipulácia s kočíkom je, skrátka, jednoduchá.

Vyjadrenie vlastného štýlu

Finálnu podobu kočíka Fusion 2 si určuje každý zákazník sám. Má na výber z niekoľkých, štýlových farebných setov, ktoré obsahujú priestornú striešku poskytujúcu dostatočnú ochranu proti slnku a nepriaznivému počasiu, farebne zladené poťahy na bezpečnostné pásy a poťah na hrazdu.

Zopa ponúka až 6 farebných variácií setov, pomocou ktorých môžete kočík doladiť podľa seba: Butterflies, Camouflage, Denim Blue, Denim Grey, Jungle, Stars.

Príslušenstvo pre daždivé dni

Aby bol Fusion 2 naozaj do každého počasia a situácie, súčasťou jeho ďalšieho príslušenstva je aj nánožník a pláštenka. Nánožník poskytuje ochranu pred vetrom a chladom. Dá sa ku kočíku jednoducho pripevniť pomocou cvokov. Je vyrobený z vodeodolného materiálu.

Pláštenka poskytuje kvalitnú ochranu pred dažďom aj vetrom. Ku kočíku sa ľahko pripevní pomocou suchých zipsov.

Fotogaléria