HAMLEYS otvoril najväčší obchod s hračkami v strednej Európe

HAMLEYS otvoril najväčší obchod s hračkami v strednej Európe
6.5.2016 v kategórii Infošky, autor Tlačová správa, foto: istockphoto.com

Vzniká tak svet, ktorý je omnoho viac, než obyčajné hračkárstvo…

Hamleys, najúžasnejší obchod s hračkami na svete, otvoril v Prahe najväčšie hračkárstvo v strednej Európe.

Priestor na ploche 6 130 m2 zahŕňa nové koncepty navrhnuté tak, aby sprevádzali celé rodiny svetom zábavy a poznania.

Český partner Hamleys, spoločnosť Inexad, v spolupráci so špecialistom na atrakcie Paragon Entertainment, prináša svet Hamleys v Prahe, ktorý je omnoho viac, než len miestom nakupovania.

Nový koncept pod názvom Hamleys World zahŕňa interaktívne atrakcie pre deti, ktoré sprevádzajú zákazníkov na ceste po dvoch podlažiach. Každé podlažie je kombináciou predajne, atrakcií a zábavy ponúkajúcich pastvu pre všetky zmysly. Návštevníci tu nájdu závodnú dráhu, ozvučený kolotoč, obriu šmýkačku, interaktívne vodné prvky, fotosteny so živými postavami a mnoho ďalších možností zábavy a hier. Ocitnú sa tak na mieste lákajúcom k ponoreniu sa do objavovania, ktoré ponúkne dokonca veľkú raketu štartujúcu každý deň.

Hamleys Praha sa nachádza v zrenovovanej obchodnej a administratívnej budove na rohu ulíc Na příkopě a Panská v historickom centre Prahy, na adrese Na příkopě 14. Svetovo preslávená značka sa tak stáva jedným z najväčších lákadiel pri návšteve českej metropoly.

Gudjon Reynisson, CEO Hamleys, povedal:

„Hamleys znamená radosť z hračiek a jedinečné zážitky pre rodiny na celom svete. Vďaka partnerstvu so spoločnosťou Inexad máme v Prahe fantastickú možnosť rozvíjať maloobchodnú zákaznícku skúsenosť v našom ponímaní tak, aby bola ešte viac nezabudnuteľná.“

Pavel Čmelík, riaditeľ spoločnosti Inexad, ktorá je držiteľom licencie Hamleys pre strednú Európu, povedal: „Máme veľkú radosť, že teraz môžu i zákazníci v Prahe sami zažiť, čo znamená Hamleys. dokážete si predstaviť niečo úžasnejšie pre vaše deti, než svet zábavy s viac než päťdesiattisíc hračkami a plný atrakcií na dosah ruky? Nič nemôže byť lepšie, než vidieť ich šťastné tváre. Budú nadšené! Hamleys Praha otvárame preto, aby sme plnili ich sny a dali možnosť vzniknúť spoločným spomienkam rodín z celého sveta. Máme fantastický tím demonštrátorov značiek a zabávačov a chystáme množstvo prekvapení, ktoré zákazníci nikdy predtým nezažili. Zábava začína!“

O Hamleys

Už než 255 rokov je londýnska značka Hamleys tým najúžasnejším obchodom s hračkami na svete, ktorý prináša magické zážitky a potešenie deťom každého veku. Bohatá história Hamleys začala u Williama Hamleya, pôvodom z mesta Bodmin v britskom grófstve Cornwall. William Hamley si otvrením Hamleys na londýnskom Holborne v roku 1760 splnil svoj sen o najlepšom obchode s hračkami na svete.
Dnes, v roku 2016, je Hamleys globálnym brandom s pôsobnosťou ďaleko za hranicami Londýna. V súčasnosti pôsobí v 22 krajinách sveta s celkovým počtom 75 obchodov.
Pre viac informácií navštívte  www.hamleys.cz.

Unikátny maloobchodný koncept Hamleys zahŕňa príležitosti pre detskú zábavu, podmanivý dizajn predajní, dlhoročnú skúsenosť v oblasti služieb a úžasnú formu prezentácie hračiek v akcii.

Predajne sa môžu pochváliť tisícami rôznych hračiek, ktoré zahŕňajú tradičné i high-tech produkty, ktoré inšpirujú deti v ich tvorivom rozvoji a vzdelávaní – od najobľúbenejších značiek až po vlastné exkluzívne rady Hamleys.

Hračky by mali byť predovšetkým zábava! Preto je Hamleys miestom, kde hračky ožívajú pred očami detí a ich rodín po celom svete. Deje sa tak vďaka aktívnemu zapojeniu detí, ktoré v Hamleys povzbudzujeme, aby si hračky vyskúšali – buď samé, alebo zapojením sa do hry s našimi talentovanými a školenými demonštrátormi.

Chceme dať deťom šťastné spomienky na krásne zážitky, preto môžu Hamleys vidieť živé hračky v životnej veľkosti, našich maskotov, ktorými sú tradičný plyšový medveď Hamley  medvedica Hattie, látková bábika alebo vojačik, ale tiež oživené obľúbené postavy z filmov a televízie.

Všetky tieto radosti môžu deti zažívať v atmosfére dotvorenej veselou hudbou, farebným interiérom a tímom, ktorý vyčarí detské úsmevy a túto schopnosť si pestuje už viac než 255 rokov.

Fotogaléria