GARNIER MOBILIZUJE SILY V BOJI PROTI OCHORENIU COVID-19

PR | 22. Apr 2020
pure active
foto: PR

Značka Garnier prispeje 1 milión EUR na podporu úsilia v boji proti ochoreniu COVID-19.

Tieto finančné prostriedky budú poskytnuté ako naliehavá pomoc ľuďom, ktoré toto ochorenie zasiahlo a ohrozuje najviac, a to prostredníctvom Francúzskeho Červeného kríža. Francúzsky Červený kríž je súčasťou Medzinárodnej federácie organizácií Červeného kríža a Červeného polmesiaca (IFRC).

Pomoc v boji proti koronavírusu 

Okrem toho Garnier, ako súčasť širšieho programu solidarity realizovaného skupinou L'Oréal v celej Európe na podporu boja proti koronavírusu, vyrobí milióny balení čistiacich hydro-alkoholových gélov Pure Active na ruky, ktoré budú bezplatne distribuované medzi zamestnancov partnerských super a hypermarketov, drogérií a e-shopov.

V Slovenskej republike sa napríklad obchodné reťazce Billa, Tesco, Coop, Metro a Kaufland, ďalej siete drogérií DM či Krajčík 101 a ďalšie. V rámci Českej republiky, Slovenska a Maďarska sa jedná o takmer 70 000 kusov.

Od júna 2020 budú čistiace gély Pure Active na ruky na predaj aj pre zákazníkov

Poskytnutím vecného daru v podobe čistiacich hydro-alkoholových gélov vyjadruje značka Garnier svoju veľkú vďaku všetkým, ktorí neúnavne pracujú a podporujú nás v našom každodennom živote a zároveň im poskytne dnes toľko potrebnú ochranu. 

"V Garnier veríme, že je našou povinnosťou podporovať tých, ktorí každý deň stoja v prvej línii a svojou prácou pomáhajú chrániť tých najzraniteľnejších jedincov po celom svete." Adrian Koskas, Garnier Global Brand President.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: