DOBRODRUŽNÉ leto s augustovou MAMA a ja. Užite si s nami horúce dni!

DOBRODRUŽNÉ leto s augustovou MAMA a ja. Užite si s nami horúce dni!
31.7.2019 v kategórii Infošky, autor Redakcia, foto: istockphoto.com

Dovolenky, prázdniny, horúce dni, štípance od komárov...LETO si užívame aj my. Aby sa vám augustové dni páčili ešte viac, máme pre vás parádne témy v MAMA a ja.

MÁM V ŽIVOTE VEĽKÉ ŠŤASTIE

Žena divožena. Umelkyňa, cestovateľka, podnikateľka, bohémka. Trikrát vydatá, trikrát rozvedená. Vždy slobodná. Slobodná mama, slobodná duša. DOROTA NVOTOVÁ.  Rozhovor s ňou vám príjemne osvieži dni!

Aj vaše dieťa žobroní o zvieratko?

Aké sú výhody a nevýhody domáceho miláčika? Aké zvieratko vybrať pre alergika? 

Kontakt detí so zvieratkami napomáha k budovaniu empatie, láskavosti a správnemu správaniu sa k ľuďom, ako aj ku zvieratám všeobecne. Postoj dieťaťa k zvieratám môže signalizovať jeho budúce správanie v určitých situáciách

Tehotná po štyridsiatke

Meškám. Zatiaľ len týždeň a akurát som po dovolenke. Asi to bude tým. Alebo stresom z nástupu do práce? Možno mi začína prechod. A možno by som si mala urobiť test.

Ste na tom podobne? Prečítajte si postreh jednej z vás. 

PRÁZDNINY NA SLOVENSKU

Ponúkame 20 tipov pre akčné rodiny.

Zažijeme spolu s dobrodružnou rodinkou aj leto v karavane. Aké sú výhody a nevýhody dovolenkovania v na kolesách? 

Okrem týchto tém si posvietime v téme OBÚVAJ MA ZDRAVO na detské topánočky. Aké by mali spĺňať kritéria a ako správne vyberať obuv na detskú nôžku. 

S tehotnými mamičkami vstúpime na poslednú métu, "dokončíme" TRETÍ TRIMESTER. Čo vás čaká a nemie? Na čo v ťažkom finále pripraviť?

Budete mať doma škôlkára? Tak augustové číslo si nenechajte ujsť! ZVLÁDNETE TO SPOLU aj vďaka našim dobrým tipom a radám. 

Spríjemnite si  druhú polovicu leta s MAMA a ja! Objednajte si predplatné TU: