Cviky pre tehuľky a mamičky: Aké sú top informácie?

Bellykick | 21. október 2021
Cviky pre tehuľky a mamičky: Aké sú top informácie?
foto: Bellykick

Bellykick je jedinečné štúdio, ktoré sa venuje tehuľkám, aj mamičkám po pôrode. Vypočuli sme ich sny, poctivo zapísali a nastavili cvičenie tak, aby sme im vyhoveli.

Tehotenské cvičenia nerobíme klasickým spôsobom iba na fitloptách, ako si možno viacerí predstavujú, ale snažíme sa budúce mamičky pripraviť na to, že život s dieťaťom je veľmi aktívny. 

Kardio, panva, dýchanie

Práve preto zaraďujeme do nášho komplexného tréningového programu aj kardio, cvičíme s činkami, na bosu a používame aj expandery. Samozrejme, nesmú chýbať cvičenia na panvové (kegelove cvičenia), venujeme sa správnemu dýchaniu a pracujeme aj s cievnou gymnastikou. 

Bellykick

Mamičky cvičia, deti sa hrajú

Na cvičenia po pôrode môžu  už mamičky chodiť priamo so svojimi detičkami, ktore sa u nás zabavia s množstvom hračiek, na preliezačkách, alebo čítaním knižiek či hre na rôzne hudobné nástroje, pre všetky vekové kategórie. Mamičky si tak môžu naplno zacvičiť a detičky majú stále na očiach. 

Špeciálna novinka pre vaše zdravie

Aktuálne sme naše cvičenia doplnili o novú možnosť pohybu a tým je kondičný box. Na ňom môžu mamičky získať nové pohybové zručnosti, naučiť sa sebaobranu, zredukovať stres, zlepšiť svoju kondíciu, spevniť komplexne postavu a v neposlednom rade schudnúť popôrodné kilá. Nielen pre mamičky, ale aj pre tých najmenších je to skvelá možnosť socializácie. 

Bellykick

Rozvoj pre naše ratolesti

Vaše deti získavajú lepšie adaptačné schopnosti, pretože sa na hodinách stretávajú aj s inými, staršími či mladšími, kamarátmi. Veľakrát sa nám stáva, že deti opakujú pohyby, ktoré robia ich mamičky alebo lektorka. Zohráva to veľkú úlohu v ich budúcom živote. 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: