Ako pomôcť našim deťom zvládnuť obdobie viróz

MUDr. Vanda Pedanová, pediater | 18. apríl 2023
AMPCARE JUNIOR PREBIO sirup
foto: AMPCARE JUNIOR PREBIO

Najmä mladšie deti sú z hľadiska imunity ohrozené najviac.

Ich imunitný systém uvíta Vašu pomoc - vo forme bežných vitamínov, minerálov a skvelého pomocníka na posilnenie imunity – AMPCARE. V ambulantnej pediatrickej praxi ho používame nielen na akútne ochorenia, ale v zimnom období aj v rámci prevencie.

AMPCARE JUNIOR 

AMPCARE JUNIOR sirup pôsobí ako aktívna obrana detského organizmu voči infekciám. Obsahuje patentovanú molekulu AM3®, ktorá pomáha identifikovať vírusy, baktérie a plesne v organizme a obnovuje jeho prirodzené imunitné reakcie. Má imunostimulačné a protizápalové účinky, čím zvyšuje odolnosť dieťaťa proti infekčným ochoreniam a urýchľuje jeho rekonvalescenciu. 

AMPCARE JUNIOR sirup ďalej obsahuje vitamín D, ktorý podporuje správne fungovanie imunitného systému a prebiotiká prispievajúce k rovnováhe črevnej flóry. Ak potrebujete zvládnuť afty, herpesy, molusky a ďalšie plesňové a bakteriálne infekcie kože a slizníc, siahnite po AMPCARE JUNIOR sirup CLASSIC, ktorý  okrem molekuly AM3® obsahuje čistený extrakt z Echinacei. Pre staršie deti a dospelých sú určené tablety AMPCARE s molekulou AM3 a Echinaceou. 

AMPCARE JUNIOR PREBIO sirup

AMPCARE sa v pediatrickej praxi osvedčil na posilnenie obranyschopnosti organizmu nielen v zimných mesiacoch, ale pomohol zvládnuť a zmierniť priebeh  respiračných ochorení vrátane SARS-CoV-2 v epidemiologicky náročnom období. 
V kombinácii so správnou výživou, dostatočným pobytom na čerstvom vzduchu a otužovaním sa zaujal dôležité miesto v obmedzení chorobnosti a skrátení rekonvalescencie u detských pacientov. Vzhľadom na prírodné zloženie a dobrú znášanlivosť môžeme využiť tento produkt počas celého roka. 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: