Aj takto môžete obliecť svoje bábätko do jesenných dní

KiK | 19. september 2023
Aj takto môžete obliecť svoje bábätko do jesenných dní
foto: KiK

Mnoho mamičiek si celoročne kladie otázku ako obliecť svoje bábo, aby mu nebolo príliš teplo alebo naopak zima. A čo jeseň, už ste na ňu pripravení?

S prichádzajúcim obdobím nastáva čas na pretriedenie oblečenia aj vášho bábätka. Do kočíka či na prechádzku treba začať vaše bábätko obliekať teplejšie, alebo mať po ruke aspoň svetrík či teplú deku. Prinášame vám pár must-have kúskov, ktoré v tomto počasí rozhodne využijete. 

Keďže malé poklady rastú rýchlo, kupovať zakaždým nové oblečenie býva často náročné. No predsa, raz za čas chcú maminy kúpiť svojim najmenším aj niečo nové a pekné. Práve také kúsky nájdete v KiK, ktorý prináša novú štýlovú jesennú kolekciu pre bábätká, a navyše za dostupné ceny. Široký sortiment detského oblečenia a doplnkov od cumlíkov, trendy svetríkov, dvojdielnych setov, cez dupačky, overaly, spacie vaky či zimné bundy si zamilujú nielen maminky, ale aj ich ratolesti. 

Praktické a pohodlné na prvom mieste

Skvelým príkladom na nasledujúce chladnejšie počasie je pletený dojčenský set, ktorý nájdete v dvoch farbených prevedeniach. Žiarivá ružová pre dievčatká či olivovo zelená pre chlapčekov, alebo ich môžete aj kombinovať. Svetrík ma praktické rozopínanie, takže pri prezliekaní nebude robiť problém ani mamičke ani bábätku. 

jesenné oblečenie

V šatníku by rozhodne nemala chýbať ani vesta s obľúbeným rozprávkovým motívom. Tá je ideálnym kúskom práve na jeseň, kým ešte nie je veľká zima. V KiK ju nájdete vo farbe aj pre dievčatá aj chlapcov. 

Na ranné prechádzky, ktoré začínajú byť chladné, sa perfektne hodí detská jemná bundička, ktorá okrem toho, že zahreje, je aj veľmi pohodlná. Vášmu dieťatku sa v nej tak bude príjemne spinkať aj v kočíku. 

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: