Kocúr v čižmách

Vyhrajte filmový balíček!! Do kín prichádza Kocúr v čižmách: Posledné želanie

20.12.2022

Jeden z najobľúbenejších hrdinov z príbehov o Shrekovi sa vracia do kín. Najkrajšie pradie, dáva prednosť mlieku pred alkoholom a ako šermiar je absolútne dokonalý. Kocúr v čižmách si v tomto rozprávkovom dobrodružstve splní svoje posledné želanie. V kinách od 22. decembra. 

Rozprávka pre celé rodiny prichádza do kín ako krásny vianočný darček už 22. decembra

Pre deti znamená parádnu jazdu a zábavu, rodičom ponúkne aj jemné zamyslenie sa. Milovaný Kocúr v čižmách je totiž dobrodruh, ktorý sa ocitol v bode zlomu, s ktorým sa ešte nikdy nestretol. Z deviatich životov mu ostáva posledný, čo ho vedie k prehodnoteniu doterajšieho životae. “Celkový tón filmu je určite zábavný a veselý,” povedal jeho režisér Joel Crawford, “ale aby ste pocítili vzostupy, musíte zažiť aj pády. Kocúr zažíva istý strach, keď si uvedomí, že najlepšie roky má za sebou, ale pod po-krievkou je film skutočnou oslavou života a všetkých úžasných zážitkov, ktoré nám je dovolené zažiť.”

Trailer si pozrite tu:

Kocúr v čižmách má 9 životov, ale...

Keď máte k dispozícii deväť životov, tak  sa nič nestane, ak o jeden z nich občas prídete. Kocúra v čižmách si určite všetci pamätajú ako trúfalého chválenkára, sukničkára a frajera, ktorý prerástol svoju 60-centimetrovú postavu a stal sa legendárnym hrdinom.

Jeho dobrodružstvá viedli k tomu, že sa z kedysi poctivého tuláka stal hľadaný kocúr. O niekoľko rokov sa rozhodne vziať osud do svojich labiek, aby v najväčšom dobrodružstve svojho života zachránil obyvateľov malého mestečka pred besniacim obrom. Príde však o svoj predposledný život, a tak sa odhodlá zavesiť čižmy na klinec a žiť ďalej v relatívnom bezpečí mačacieho útulku ako obyčajný chlpatý domáci miláčik. To by však nesmel mať v pätách drsnú Zlatovlásku s jej parťákmi, tromi medveďmi, ktorí s ním majú nevyrovnané účty.... 

Kocúr v čižmách

Animovaná komédia prichádza do slovenských kín už 22. decembra a je tak skvelým tipom na začiatok vianočných prázdnin. 

Súťaž: 3 z vás majú možnosť vyhrať filmový balíček!

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku:

O čo Pes poprosí Kocúra v čižmách potom, čo mu odhalí, že nie je mačka?  

Odpoveď nájdete v traileri.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Natália Č. Malacky, Zuzana Dz. Klčov. Monika P. Košice