Súťažte s nami o balíček produktov Babé

Súťažte s nami o balíček produktov Babé

27.8.2012

PLEŤOVÁ KOZMETIKA– STOP AKNÉ – STAROSTLIVOSŤ O TELO – DETSKÁ LÍNIA – STAROSTLIVOSŤ O VLASY – OCHRANA PRED UV ŽIARENÍM

Rad dermokozmetických výrobkov Babé ošetruje a chráni pokožku celej rodiny, vďaka obsahu účinných rastlinných látok. Vedecky testované výrobky sú vhodné na normálnu aj na problematickú pokožku.

BABÉ Pediatric kúpeľový gél PH6-500ml

Kúpeľový gél, ktorý jemne čistí a ošetruje. Zachováva prirodzenú hydratáciu a ochranu detskej pokožky. S komplexom na ošetrenie detskej pokožky. Na každodenné ošetrenie normálnej pokožky od 0 do 8 rokov.

 

 

BABÉ Hydratačný kúpeľový gél pH5,5-500ml

Jemné kúpeľové mydlo pre dennú hygienu, ktoré vďaka vynikajúcej znášanlivosti udržuje prirodzenú rovnováhu pokožky. Bez parfémov. Na každodenné čistenie normálnej, citlivej a zraniteľnej pokožky.

 

 

 

 

BABÉ Šampón proti vypadávaniu vlasov pH5,5-200ml

Revitalizujúci šampón, ktorý posilňuje vlasové korienky, dodáva vlasom silu a objem. Pomáha predchádzať sezónnemu vypadávaniu vlasov. Podporuje rast vlasov, redukuje tvorbu mazu a zvyšuje prekrvenie pokožky. Na denné ošetrenie slabých vlasov náchylných na vypadávanie.

 

 

 

BABÉ hydratačný a výživný krém plus SPF20-50ml

Hydratuje a vyživuje pleť. Ochranné filtre chránia pokožku pred škodlivými účinkami slnečných lúčov. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha udržiavať pleť elastickú a mladistvú. Na každodenné ošetrenie normálnej, suchej, kombinovanej a poškodenej pleti.

 

 

BABÉ Krém na ošetrenie strií pH 5,5-200ml

Pomáha odstraňovať strie a predchádzať ich vzniku po redukčných diétach, v puberte, tehotenstve, po pôrode. Vďaka obsahu aktívnych látok spolu so silanolom spevňuje a vracia pokožke pružnosť. Olej z ruže pižmovej podporuje regeneračné procesy pokožky. Na každodenné ošetrenie pre všetky typy pokožky.

 

 

Ďalšie výhry:

 


ŽELEZO Z PRíRODY

Ferrotone- výživový doplnok je voda z prírodného prameňa s vysokým obsahom železa bez pridaných látok. Ľahko sa vstrebáva do organizmu, a v porovnaní s vysoko dávkovanými preparátmi železa je aj ľahko stráviteľný. Odporúčané pre tehotné ženy, vegetariánov, ľudí s aktívnym životom a pre deti od 4 rokov.

 

 

 

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Erika Smižjaková, Halíč

Alica Rumlová, Modra

Alena Hanková, Prievidza