Alpa

Súťažte o voňavý balíček produktov značky Batole od ALPA, a.s.

12.5.2022

Čo môžete vyhrať?

 • DETSKÝ KÚPEĽ S OLIVOVÝM OLEJOM
  Kúpeľ s olivovým olejom je vhodný na šetrné umytie a ošetrovanie detskej pokožky. Zanecháva príjemný pocit sviežosti, nevysušuje pokožku. Olivový olej pomáha jej regenerácii.
 • DETSKÝ JEMNÝ SPRCHOVACÍ GÉL S OLIVOVÝM OLEJOM
  Jemný detský sprchovací gél s obsahom olivového oleja a D-pantenolu má zvláčňujúce vlastnosti, vlasy ani pokožku nevysušuje. Je určený na každodennú starostlivosť o detskú pokožku a vlasy. Je jemný a šetrný k pokožke a pomáha jej regenerácii. Obsah tenzidových látok nedráždi pokožku ani sliznice.
 • DETSKÉ VLHČENÉ TOALETNÉ OBRÚSKY S ALOE VERA
  Extra jemné, vlhčené toaletné obrúsky bez alkoholu obsahujú bisabolol, ktorý chráni pokožku pred podráždením a zaparením. Predstavujú ideálneho pomocníka na jemné čistenie a osvieženie detskej pokožky pri výmene plienok. Nevysušujú pleť a sú príjemné na dotyk. Hodia sa na hygienu detských ručičiek a tváre.
 • DETSKÝ KRÉM NA ZAPARENINY S OLIVOVÝM OLEJOM
  Krém na zapareniny je založený na kvalitnej krémovej báze (typ emulzia voda/olej) a vyšším obsahu oxidu zinočnatého, ktorý účinne vysuší a upokojí podráždenú pokožku. Olivový olej spolu s ďalšími tukovými zložkami pokožku príjemne zvláčni. Ďalšia zložka, vitamín E, má priaznivý vplyv na vitalitu buniek. Zároveň ide o antioxidant, ktorý viaže voľné kyslíkové radikály spôsobujúce opotrebovanie buniek. Široký obsah vonných zložiek v kréme dodáva hebkej detskej pokožke príjemnú vôňu.
 • DETSKÝ ŠAMPÓN S OLIVOVÝM OLEJOM
  Jemný detský šampón sa hodí na každodennú starostlivosť. Šetrne a dokonale umýva vlasy, dodáva im hebkosť a lesk. Nedráždi oči. Olivový olej priaznivo pôsobí na vlasy aj pokožku.

Súťažná otázka:

ALPA Batole je špeciálne vyvinutý rad výrobkov, ktoré prinášajú komplexnú starostlivosť pre Vaše dieťa. Aký olej používa firma ALPA vo svojom rade Batole? Odpoveď nájdete na: www.alpa.sk

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Erika K. Bratislava, Lucia D. Dolný Kubín, Gabriela L. Biely Kostol.