Súťažte o skvelý balíček produktov zn. babylove od dm drogerie markt.

Súťažte o skvelý balíček produktov zn. babylove od dm drogerie markt.

20.4.2022

Čo môžete vyhrať? V balíčku nájdete:

 • babylove Bio kapsička banán, višňa, jablká, müsli, 100 g
  Ovocný príkrm z jablkového a banánového pyré so šťavou z višní a celozrnnými obilnými vločkami je ideálny ako pochúťka na desiatu, olovrant, sladký dezert po hlavnom jedle alebo ako pochúťka na cesty.
 • babylove Bio detské sušienky s vanilkou, 125 g
  Detské sušienky s vanilkou v tvare tyčiniek sú ideálne ako občerstvenie medzi hlavnými jedlami doma i na cestách. Kvalitné organické ingrediencie bez prídavku cukru sú vhodné pre deti od ukončeného 7. mesiaca. Tvar a veľkosť sušienok sú ideálne do detských rúk a napomáhajú tak rozvíjať jemnú motoriku dieťaťa.
 • babylove Bio ovocná tyčinka, 25 g
  Chutná ovocná tyčinka vyrobená zo starostlivo vyberaných ovocných plodov v Bio kvalite ako jablko, banán, hruška a arónia dodávajú tyčinke svoju sladkú ovocnú chuť.
 • babylove textilná kniha pre deti, 1 ks
  Detská knižka má na každej strane roztomilé motívy zvieratiek a zaujme hravým a farebným dizajnom. Vďaka skvelým aplikáciám a zvukom, ktoré vydáva, zažije vaše dieťa pri dotykoch a objavovaní veľa zábavy. Týmto spôsobom podnecuje k hmatu, dotýkaniu a rozvíjaniu zmyslov a motoriky.
 • babylove desiatový box z nerezovej ocele, 1 ks
  Desiatový box s veselým farebným detským dizajnom je skvelým doplnkom detskej výbavy! Vďaka silikónovému krúžku v kryte a praktickej deliacej priečke zostane obsah boxu dlho čerstvý. Je ideálny do školy, na výlety či prechádzky. 

Súťažná otázka:

So službou expresné vyzdvihnutie môžete v dm teraz nakupovať ešte pohodlnejšie, jednoduchšie a rýchlejšie. O koľko hodín od uskutočnenia objednávky na mojadm.sk si ju môžete vyzdvihnúť vo vami zvolenej dm predajni?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú skvelý balíček produktov zn. babylove od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Michaela J. Žilina, Gabriela K. Nitra, Katarína Dz. Banská Bystrica