Súťaž s dm

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

15.12.2022

Čo môžete vyhrať?

 • Saubär prísada do kúpeľa, 1 ks
  Prísada do kúpeľa s prekvapením obsahuje 1 zo 6 figúrok. Jemná receptúra je obzvlášť znášanlivá s pokožkou a zodpovedá požiadavkám citlivej detskej pokožky. Vhodné pre deti od 3 rokov. Šumivá bomba nefarbí pokožku ani vaňu. 
 • no planet b šampón na vlasy, 300 ml
  Jemný šampón s marhuľovým olejom a orechovým extraktom využíva v zložení upcyklačné zložky, ktoré by boli za normálnych okolností zlikvidované. Vďaka týmto vedľajším produktom z výroby potravín, ako je olej z marhuľových jadier a extrakt z vlašských orechov, získavajú vlasy hebkosť, lesk a silu. Suroviny sú maximálne využité a vlasy dostanú, čo potrebujú. 
 • no planet b balzam na vlasy, 300 ml
  Ošetrujúci balzam s marhuľovým olejom a orechovým extraktom využíva v zložení upcyklačné zložky, ktoré by boli za normálnych okolností zlikvidované. Vďaka týmto vedľajším produktom z výroby potravín, ako je olej z marhuľových jadier či extrakt z vlašských orechov, získavajú vlasy hebkosť, lesk a silu. Suroviny sú maximálne využité a vlasy dostanú, čo potrebujú. 
 • no planet b krémový sprchovací gél, 250 ml
  Krémovým sprchovacím gélom s čučoriedkami a mandľovými jadrami  urobíte prvý krok k udržateľnosti. Obsiahnutý olej z čučoriedkových semien, mandľové jadrá a jablčná šťava sú odpadové produkty z výroby potravín a inak by boli zlikvidované. Osviežujte, rozmaznávajte a starajte sa o pokožku.
 • babylove krém do nepriaznivého počasia, 75 ml
  Detský krém do nepriaznivého počasia chráni pokožku pred chladom, vetrom a vlhkosťou. Výživné zloženie s extraktom z rumančeka, panthenolom a slnečnicovým olejom chráni pleť pred vysúšaním a udržuje ju v prirodzenej rovnováhe. Zároveň zanecháva príjemný olejový film, pokožku zjemňuje a robí ju vláčnou na dotyk. S krémom do nepriaznivého počasia je dieťa dôkladne vybavené pre každú vonkajšiu aktivitu.
 • dmBio detský ovocný čaj, 20 ks
  Detský ovocný čaj je skvelou alternatívou šťavy. Čaj je vďaka svojej jemnej chuti, bez pridaného cukru a aróm, ideálny pre deti. Kombinácia kvalitných bio ingrediencií ako jablko, šípky, maliny, mrkva a cvikla prináša ovocný chuťový zážitok pre celú rodinu. Prakticky a jednotlivo balené vrecká sú ideálne na doma aj na cesty. Pre doplnenie tekutín a osvieženie pre deti aj dospelých.

dm drogerie markt

Súťažná otázka: 

Ako sa volá nová dm značka, ktorá používa upcyklované suroviny?
Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch  šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov v hodnote 15 € od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Dana H. Zvolen, Renata Š. Nové Zámky, Martina I. Horný Kalník