Súťaž s dm drogerie makrt

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

19.7.2022

Čo môžete vyhrať?

 • SauBär pena do kúpeľa, 40 ml
  Vytvára bohatú, jemnú a mäkkú penu a farebnú vodu. Zároveň zanecháva sviežu ovocnú vôňu. Jemná receptúra je obzvlášť znášanlivá s pokožkou a zodpovedá požiadavkám citlivej detskej pokožky.
 • alverde NATURKOSMETIK Mama telové maslo, 200 ml
  Podporuje elasticitu a pružnosť pokožky. Pokožka nadobúda jemnosť a vláčnosť. Jemná denná masáž môže predísť tehotenským striám.
 • babylove fľaša na pitie so silikónovou slamkou, 1 ks
  Je vhodná pre deti od 12. mesiacov. Jemná a flexibilná slamka je vyrobená zo silikónu a zaručí rovnomerný tok pitia.  Je vybavená ochranným uzáverom, ktorý je nepriepustný a je ideálny aj na cesty.
 • babylove Sensitive krém na tvár a telo, 75 ml
  Hydratuje a zvláčňuje jemnú a citlivú pokožku dieťaťa. Jemná receptúra chráni pokožku a zanecháva na nej  príjemný a hebký pocit. Ideálny aj pre ošetrenie citlivej pokožky dospelých.
 • Mivolis, Immun Smothie kapsička jablko, banán, jahoda, 90 g
  Okrem jablkového, jahodového a banánového pyré s prídavkom mrkvy obsahuje vitamíny C, D a B6, pričom vitamín D prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému.
 • babylove sprchovacia emulzia a šampón 2 v 1, 200 ml
  Dokonale sa postará o pokožku a jemné vlasy dieťaťa. Jemne parfumované zloženie nedráždi pokožku, ani neštípe v očiach. Je skvelou voľbou pre každodennú starostlivosť o pokožku a vlasy detí i dospelých.

Súťažná otázka:

Obľúbená značka mamičiek babylove oslavuje. Koľko rokov už zn. babylove plní všetky očakávania bábätiek a ich rodičov?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch  šťastných výhercov,  ktorí získajú skvelý balíček produktov v hodnote viac ako 15 € od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Jinda F. Svätý Jur, Daniela M. Považská Bystrica, Monika B. Trnava