Súťažte o praktický balíček produktov zn. babylove od dm drogerie markt

Súťažte o praktický balíček produktov zn. babylove od dm drogerie markt

24.3.2022

Čo môžete vyhrať?

 • babylove detská miska, 1 ks
  Detská miska s hravým zvieracím motívom zaujme detskú pozornosť a je skvelým pomocníkom pre deti pri prvých samostatných činnostiach. Je vyrobená z polypropylénu zo starostlivo kontrolovaných materiálov. Deti si v miske môžu vychutnať všetky obľúbené jedlá, polievky, kaše a iné pochúťky. Vďaka protišmykovému dnu spoľahlivo drží na povrchu a neprevrhne sa.
 • babylove Bio detské sušienky s vanilkou, 125 g
  Detské sušienky s vanilkou v tvare tyčiniek sú ideálne ako občerstvenie medzi hlavnými jedlami doma i na cestách. Kvalitné organické ingrediencie bez prídavku cukru sú vhodné pre deti od ukončeného 7. mesiaca. Tvar a veľkosť sušienok sú ideálne do detských rúk a napomáhajú tak rozvíjať jemnú motoriku dieťaťa.
 • babylove nerezová fľaša na pitie, 1 ks
  Nerezová fľaša je vyrobená zo starostlivo testovaných materiálov a z vysokokvalitnej nerezovej ocele. Je vhodná na nesýtené, vlažné alebo studené nápoje, ktoré udrží dlho čerstvé. Vďaka praktickému skrutkovému uzáveru ju môžete vziať kamkoľvek so sebou.
 • babylove umývací gél sensitive, 500 ml
  Jemné zloženie s obsahom extraktu z rumančeka, panthenolom a biolipidmi čistí a ošetruje pleť, vlasy a pokožku dieťaťa bez toho, aby ich vysušoval alebo dráždil oči. Umývací gél je ideálny pre každodennú jemnú starostlivosť o pokožku a pleť detí i dospelých.
 • box na vlhčené utierky, 1 ks
 • taška na plienky, 1 ks

Súťažná otázka:

Prepojením vášho dm e-shop konta s vaším active beauty kontom získavate prístup k výhodám, ktoré poskytuje zákaznícky program, aj pri nákupoch v dm e-shope. Koľko bodov môžete získať ako bonus, ak si prepojíte tieto kontá?

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú praktický balíček produktov zn. babylove v hodnote viac ako 15 € od spoločnosti dm drogerie markt.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Nina P. Prievidza, Natália Č. Malacky, Nikola N. Bratislava