Súťažíme o tri balíčky prírodnej starostlivosti na opaľovanie od NAÏF v hodnote 60 EUR.

Súťažíme o tri balíčky prírodnej starostlivosti na opaľovanie od NAÏF v hodnote 60 EUR.

16.6.2022

Starostlivosť na opaľovanie NAÏF má 100 % prírodné minerálne zloženie

Základom tohto zloženia je čistý oxid zinočnatý, ktorý neobsahuje nano častice (Zinc Oxide non nano). Rovnako ako ostatné produkty NAÏF neobsahuje žiadne nezmysly ako sú minerálne oleje, mikroplasty, silikóny alebo SLS/SLES.

Ochranné krémy na minerálnej báze obsahujú prírodné UV filtre, ktoré fyzicky odrážajú slnečné lúče a zaisťujú optimálne široké spektrum ochrany. Chráni pred UVA aj UVB žiarením. Boli vyvinuté expertmi priamo pre potreby jemnej a citlivej pokožky detí a bábätiek. Krémy sú vodeodolné a pokožka je chránená okamžite po aplikácii.

V zložení nájdete prírodný kokosový, slnečnicový a olivový olej. Preto sa krémy dobre rozotierajú a nezanecháva biely film.

Aj pri vývoji týchto produktov mysleli Jochem a Sjoerd, zakladatelia značky NAÏF, nielen na naše deti, ale aj na našu planétu. V zložení nenájdete žiadnu zložku, ktorá by negatívne ovplyvňovala vodu a život v oceánoch. Obal je tradične vyrobený z bioplastu, konkrétne z cukrovej trstiny. Zloženie je 100 % vegánske.

Krásne leto plné slniečka praje NAÏF.

Súťažná otázka:

Z ktorej krajiny pochádza značka NAÏF?

Výherný balíček obsahuje: Ochranný krém na opaľovanie SPF 30, Ochranný krém na opaľovanie SPF 50 a Chladivý gél po opaľovaní.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Mária V. Bobrovec, Dana B. Kalinkovo, Zuzana K. Bratislava