bosch

Súťaž: Vyhrajte kvalitný ručný šľahač BOSCH

17.12.2022

Najsilnejšie ručné šľahače s praktickým špirálovým káblom

Jedným z najčastejšie používaných pomocníkov všetkých pekárov sú jednoznačne ručné šľahače. Pomáhajú pri príprave ciest na koláč i pečivo, perfektne našľahajú bielky i smotanu. Bosch predstavuje nové modely s mimoriadnymi parametrami, ktoré v kuchyni uľahčia kopu práce. Majú silný motor s výkonom neuveriteľných
850 W, atraktívny dizajn, praktický špirálový kábel a variabilnú rýchlosť v piatich stupňoch. 

Nové šľahače sú ľahké, pohodlne sa držia a jednoducho a bezpečne sa ovládajú. Na výber je päť rýchlostí, aby mal pokrm vždy tú správnu konzistenciu, či už potrebujete pomaly primiešať ingrediencie alebo vyšľahať bielky najvyššou rýchlosťou. 

Bosch

Šľahacie metly FineCreamer sú vybavené špeciálnymi malými guľôčkami, vďaka ktorým sa do spracovávanej zmesi dostane oveľa viac vzduchu.

Výsledkom sú nadýchané cestá a krémy a väčší objem šľahaného bielku alebo šľahačky za oveľa kratší čas. Dva robustné hnetacie háky z antikorovej ocele si poradia s každým cestom, dokonca i s ťažkou zmesou na domáci chlieb alebo na pizzu. 

K dispozícii sú celkom štyri modely, ktoré sa líšia farebným prevedením plášťa a špirálového kábla (biely alebo čierny) a ponukou príslušenstva. Viac informácií nájdete na: www.bosch-home.com/sk

Vyhrajte ručný šľahač od BOSCH

Bosch

Najvybavenejší model MFQ4980B má k dispozícii okrem šľahacej metly a hnetacích hákov tiež sekáčik na bylinky, oriešky, cibuľu, mäso alebo syr, antikorovú mixovaciu nohu a mixovaciu nádobu s vekom. 

Súťažná otázka: Na čo slúžia malé guličky na šľahacích metlách  FineCreamer?

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

 Nataša M. Vrútky