Súťaž o kompostovateľné eko vecká z kukurice Beniki

Súťaž o kompostovateľné eko vecká z kukurice Beniki

12.8.2019

Zapojte sa do našej letnej súťaže a získajte trojbalenie kompostovateľných eko vreciek z kukuričného škrobu (PLA) z dielne mladej mamičky Andrey Meredith. Materiál, z ktorého sa vrecká vyrábajú je výnimočný svojim prírodným zložením. Eko vrecko z kukurice Beniki je praktickým pomocníkom pre každú maminu.

Všetky dôležité informácie nájdete na www.beniki.sk, Instagrame. Vrecká po jednom kuse, trojbalenia a päťbalenia môžete kúpiť  v e-shope na www.beniki.sk.

Eko vrecká Beniki

Slovenský výrobok Eko vrecká Beniki sú znovupoužiteľné, priesvitné, priedušné a potraviny v nich môžete uskladniť v chladničke aj mrazničke. Vďaka husto tkanej vláknine nebudete mať omrvinky z pečiva v taške, ale zostanú vo vrecúšku. Keď sa eko vrecko znečistí, stačí ho oprať ručne v teplej vode do 30° C. 

eko vreckáVrecká sú praktickým pomocníkom pre každú maminu – môžete ich jednoducho zavesiť na kočík a mať vždy poruke tie najdôležitejšie veci pre svoje dieťatko.

Ovocie a zeleninu na piknik už netreba nosiť v plastových nádobách, v eko vreckách Beniki zostane čerstvá vďaka priedušnosti materiálu. Vrecká sú vhodné na výlety aj ihrisko. Plienky, obrúsky, písacie potreby pre malé umelkyne, topánočky či lego kocky si aj malé deti rady ponesú samy.

Keď sa raz materiál unaví a vrecúško doslúži, vracia sa späť do prírody. Pred kompostovaním je potrebné odstrániť stuhy a vložiť vrecko do odpadkového koša vyznačeného hnedou farbou.
Ideálnym miestom je preň priemyselný kompostér, kde sa materiál eko vrecka rozloží v rámci niekoľkých týždňov na kompost, vodu a CO2. 

Zapojte sa do súťaže a VYHRAJTE eko vrecká Beniki

Ak ste aj Vy zatúžili vlastniť krásne eko vrecká z kukurice, naváhajte a zapojte sa do našej súťaže - viď nižsie.  Na 3 z vás čaká trojbalenie vreciek Beniki.

Správnu odpoveď nájdete na stránke www.beniki.sk.

Súťaž trvá od 13. do 20. augusta  2019. Troch výhercov oznámime 21. augusta 2019. 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Edita Odlerova, Gemerska Horka

Maria Vanko, Púchov

Beata Urblíková, Žiar Nad Hronom

Výhercov budeme kontaktovať. V prípade akýchkoľvek otázok, píšte na: kadvanova@orbisin.sk