Júnová súťaž: VYHRAJTE spredu plnenú práčku BOSCH

Júnová súťaž: VYHRAJTE spredu plnenú práčku BOSCH

1.6.2022

Viete, že sa pri starostlivosti o bielizeň často zbytočne plytvá? Nejde pritom len o vodu alebo energiu, ale napríklad aj o prací prostriedok, a tým aj o nemalé peniaze. A ušetriť sa dá aj čas. 

Moderné automatické práčky značky Bosch energetickej triedy A šetria váš čas aj peniaze.   

VYHRAJTE spredu plnenú práčku Bosch WAV28K01CS:

  • Systém i-DOS: automaticky odmeria presné množstvo pracieho prostriedku a vody potrebné pre každé pranie. So systémom automatického dávkovania i-DOS bude vaša starostlivosti o bielizeň špičková. Stačí, ak zásobníky na prací prostriedok a aviváž naplníte raz a senzory i-DOS odmerajú presné množstvo pracieho prostriedku a vody pri každom praní. Týmto spôsobom nielen šetrí prací prostriedok, ale zamedzuje tiež zbytočnému pláchaniu.
  • 4D Wash System: vysoko účinné preniknutie vody a pracieho prostriedku do tkaniny pre bezchybné výsledky. So systémom 4D Wash nadobudne vaše pranie nový rozmer. Náš vysoko účinný systém 4D Wash kombinuje priamy rozstrek vody s extra pohybmi bubna s cieľom čo najúčinnejšie využiť vodu a prací prostriedok. Výsledkom je bezchybné pranie vďaka účinnému preniknutiu vody a pracieho prostriedku do tkaniny, a to aj vtedy, keď je bubon úplne naplnený. Silne špinavá bielizeň si vyžaduje osobitnú starostlivosť. Spoľahnite sa preto na technológiu 4D Wash System s funkciou Intensive Plus, ktoré zvýšia výkon prania.
  • Automatické programy: nastavenie prania podľa typu látky a stupňa znečistenia. Najlepší spôsob, ako odstrániť nečistoty, je plne automatický. Dosiahnuť brilantné výsledky pri praní bude odteraz hračka. Stačí naplniť bubon a stlačiť tlačidlo „Štart“. Prací program sa automaticky prispôsobí potrebám vašej bielizne v závislosti od druhu textílie a stupňa znečistenia. Pre dokonalé výsledky pri každom praní.
  • EcoSilence Drive™: extrémne efektívny, tichý a s dlhou životnosťou. Prekáža vám hluk zo spotrebičov rozliehajúci sa domácnosťou? Tomu je koniec! Pre vaše práčky sme navrhli energeticky výkonný motor s obzvlášť dlhou životnosťou znižuje trenie a zaisťuje tichú prevádzku.
  • AlergiaPlus: špeciálne vyvinutý program pre potreby alergikov a ľudí s citlivou pokožkou.

súťaž o práčku BOSCH

POZOR, AKCIA!

Od 1. 5. do 31. 7. 2022 prebieha špeciálna akcia, pri nákupe tohto modelu získajú zákazníci 80 EUR späť. Viac informácií tu: akcie-bosch.sk

Súťažná otázka:

Koľko otáčok za minútu má spredu plnená práčka Bosch WAV28K01CS?

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Judita J. Bratislava