• Krvácanie v 5t+5 po cytológii

    Dobrý deň. Pred 3 dňami som išla ku gyn s miernym krvácaním. Som v 5t+5. Predpísala mi lieky progestanelle. Odobrala mi aj vzorku na cytológiu, kde som následne asi po pol hodinke začala silnejšie krvácať (5-7 hodin v kuse), kde sa objavovali aj také menšie zrazeninky. Teraz, po 2-3 dňoch stále krvácam, i keď to nie je také silné, ako tesne po odobratí vzorky na cytológiu. Je to normálne? P.doktorka má momentálne niekoľko dní voľno.

    Dobrý deň, ak Vám bolo realizované onkocytologické vyšetrenie krčka maternice vrámci preventívnej prehliadky, môže sa najčastejšie v deň vyšetrenia, ako aj deň, či dva po vyšetrení objaviť špinenie, či veľmi slabé zakrvácanie. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte zastupujúceho lekára Vášho obvodného gynekológa, prípadne gynekologickú ambulanciu v nemocničnom zariadení.