• Dlha Cesta Autom

    , Autor: aviska

    Dobry den pan doktor.
    Pred par mesiacmi som mala MA v 9 tyzdni, teraz som opat tehotna avsak presne na ten 9-10 tyzden co bude ma 2x caka dlha cesta autom asi 5 hodin (BA-KE) tam a spat, nakolko mame nejake oslavy. Myslite ze takato cesta otrasy v aute, kedze nase cesty su dost zle, moze nejak uskodit a pripodit opat nejake komplikacie?
    Dakujem

    Dobrý deň, v takomto nízkom týždni tehotenstva dlhšia cesta autom nemá vplyv na tehotenstvo.