• Materská

    , Autor: ria-3

    Dobrý deň pán doktor. Síce moja otázka sa netýka zdravotného stavu ale spýtam sa aj tak. Som na Pn a môj lekár mi povedal , keďže som na pn musí ma aj vypísať na materskú skôr. Lenže ja s tým nesúhlasím. Podľa zákona mám nárok na 6 týždňom pred pôrodom a to by som chcela aj dodržať. Ako postupovať v prípade, že ma vypíše 8 týždňom pred pôrodom. Mali ste takúto skúsenosť ? Je to len dohode medzi mnou a lekarom ? Ďakujem Vam velmi pekne za odpoveď

    Dobrý deň, nepoznám okolnosti ako ani výsledky vyšetrení a teda Váš celkový stav, preto sa neviem objektívne vyjadriť. Určite to skonzultujte s Vašim obvodným gynekológom.