• Spinenie po cytologii

    , Autor: odbornik6

    Pekny podvecer Vam prajem pani doktorka.Som v 15+6 tt a dnes som bola u svojho gynekologa na odbery,popri tom mi urobil aj cytologiu,velmi som sa jej netesila pre pripadne spinenie,ktore u mna zvykne byt po takomto vysetreni.A uz som bola v 7 tt hospitalizovana pre spinenie pocas tehotenstva.Ked som odchadzala od gynekologa,mala som taky ruzovkasty hlien alebo ako to nazvat a teraz som si vsimla,ze sa to sfarbilo do hneda,ako vtedy ked som spinila a musela byt hospitalizovana. Bojim sa aby nieco neublizilo babatku.Je to normalne ,ze takto spinim ci co to je alebo sa mam zacat obavat?Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    po odbere cytológie je takéto špienenie absolútne normálne, to že ide o tmavú krv nasvedčuje tomu, že ide už len o zbytky krvi v ranke po odbere a myslím nemáte dôvod na obavy. Špinenie v priebehu 1-2 dní úplne ustane.