• streptokokus a macmiror

    , Autor: janulka24

    dobry den

    vcera som dostala vysledky sterov a ten bol pozitivny na streptokoka agal. a lekar mi predpisal macmiror na 6 dni, 2x denne 1 ´´gulocku´´........je to velmi nebezpecne pre plod? dnes zacinam 38.tyzden.....nemam ziadne palenie ani nic podobne len ten ´´horcicovo´´ sfarbeny ´´vytok´´ po aplikacii.......jedna kamaratka hovorila ze macmiror by sa v mojom stave uzivat nemal no na ´´cipkoch´´ pise, ze len v 1.trimestri sa nesmie pouzivat.....ako hlboko by som si ho mala aplikovat? lekar aj lekarnicka povedali, ze nie velmi hlboko, takpokialo asi hlboko je to bezpecne? dakujem

    Dobrý deň,
    nemyslím si, že je užívanie Macmiroru nutné vo vašom prípade. Na druhej strane ak dáte na radu vášho pána doktora tak sa nemusíte obávať, Macmiror nie je pre plod nebezpečný. Globulu zaveďte na dosah prsta.