• sirup thymomel

    , Autor: katarina26

    Dobry den,asi v 25tt,som uzivala sirup Thymomel a dozvedela som sa to teraz ze nieje vhodny pre tehotne...mohol nejako ublizit babatku? teraz som v 39tt+2 ...dakujem

    Dobrý deň,
    nemusíte sa obávať, tento prípravok nie je kontraindikovaný v tehotenstve aj keď jeho užívanie - podobne ako užívanie iných liekov v gravidite, je potrebné zvážiť.