• nechápem niektorým údajom

    , Autor: monique18

    dobrý deň mala by som jednu otázku.
    Na papieri zo 4D uzv mám tieto údaje chcem sa spýtať či dobre chápem čo znamenajú.
    1) DOC- 13.08.2012 ( myslím si že to znamená kedy som otehotnela podľa počítaču, lebo 30.7.2012 som mala posledný menzes)
    2) GA( AUA ) - 25w2d ( keďže v deň vyšetrenia som bola podľa menzesu 24w3d tak si myslím že ten údaj je týždeň v ktorom som ale podľa nameranej veľkosti plodu).
    3) ED ( AUA ) -30.04.2013 ( keďže mám termín podľa menzesu 6.05.2013 a na tomto vyšetrení bol plod o +6dní väčší tak si myslím že tento údaj vypočítal počítač podľa nameraných veľkostí bábätka).

    4) posledná otázka ktorá ale nepatrí k údajom ktoré chcem vedieť je tá že ak som do 12tt mala najväčší rozdiel +5dní a od 12tt +8 dní je to v poriadku?? Teraz som v 27tt a najväčší rozdiel som mala +8dní.
    chcem len vedieť či je to v poriadku.A či to nemôže zmeniť termín otehotnenia ?? ďakujem.

    Dobrý deň,
    všetkému rozumiete absolútne perfektne :) A termín pôrodu sa upravovať nebude, ak to bolo do 12 týždňa v poriadku a posun bol len o 5 dní. 8 dní rozdiel nie je prakticky žiadny rozdiel. Držím palce!