• chrípka v tehotenstve

    Dobrý večer chcem sa vás spýtať som v 6tt mala som dosť silnú chrípku ale teploty neboli mala som len bolesť v hrdle a strašný kašeľ a zapchatý nos a bola som dosť unavená už sa mi to trochu zlepšilo chcem sa spýtať či to mohlo nie ako uškodiť bábätku ďakujem

    Dobrý večer,
    včasná fáza tehotenstva, približne do 12 týždňa gravidity, je veľmi citlivé obdobie, no ak išlo viac menej o lokálne prejavy nepredpokladám, že by to ohrozilo plod.