• ?

    Dobrý deň, som 7 týždňov po pôrode a s manželom sme sa prvý krát milovali ale potom som začala krvácať aj keď nie veľmi. Potom sme sa pokúsili na druhý deň to zopakovať a zas som krvácala. Chcela by som vedieť či je to normálne? Ďakujem

    Dobrý deň,
    je to normálne, krvácanie sa môže zosíliť pohlavným stykom, preto opatrne.